Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mogę ale odbieram samochód dopiero na weekend mam wymieniany wentylator i zawieszenie . A jutro go oddaje . :hi:

Opublikowano

Mogę ale odbieram samochód dopiero na weekend mam wymieniany wentylator i zawieszenie . A jutro go oddaje . :hi:

to po powrocie jak tak :wink4:

Opublikowano

ten tunel w piano to slaby wybor... przekonasz sie za miesiac :wink4:

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

Opublikowano

ten tunel w piano to slaby wybor... przekonasz sie za miesiac :wink4:

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

kilka osób z forum posiadających wstawki z piano narzeka na te rysy :confused4: ale może Młody będzie należał do tych, którzy będą zadowoleni :gwizdanie:

Opublikowano

jak będzie odpowiednio dużo lakieru bezbarwnego to efekt może być całkiem całkiem i można zawsze podpolerować

Opublikowano
w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

dlatego ja maluje na biało :decayed:

Opublikowano

w sloncu bedziesz widzial miliony rys, momentalnie bedzie zakurzony... kazdy syf widoczny jak na dloni :kwasny:

no niestety, ale i tak wygląda to bardzo fajnie[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________

Malowałem :) . Jutro idzie do malowania blenda zegarów tak jak robi Rosemeyer i muszę włącznik świateł po-lift kupić ponieważ jak już to rozbiorę to raz :)

Ta blenda w piano do A6 kosztowala w ramach oferty exclusive 2,5tys przy zamawianiu nowego auta :polew:

Opublikowano

ja mam u siebie dekory pomalowane na piano black... i mniej wiecej 2 dni sa czyste, a potem juz tylko gorzej.

od samego czyszczenia mikrofibra jest milion rys + mega ilosc kurzu i syfu w okolicach drazka zmiany biegow - na jakims jasnym macie a'la szczotkowane alu nic nie widac. :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ja już dzisiaj czyściłem ze trzy razy :> ale jak sobie podchodzę i patrzę na niego to mam bana na twarzy. No cóż cos za cos. Ma drugi taki sam :wink4: na wymianę jak będzie kiepsko. Najgorsze jest odbijanie się diody od lampki w nocy :kwasny:

Opublikowano

Najgorsze jest odbijanie się diody od lampki w nocy :kwasny:

no wlasnie - nie widac go w ogole...

Opublikowano
  • Autor

Flyer a ja myslałem że masz Carbonowe listwy :blink:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Ale widzę że zmieniłeś :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Dotarły nowe springi:

2rx7035.jpg

Ciekaw jestem jak wyjdzie teraz :wink4:

Dzięki Mapet :good:

Opublikowano

No ciekawe bo ze springami to ruletka :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wiem :disgust: w B6 kupiłem jedne i to jeszcze od 2.5 i było idealnie :angry:

Opublikowano

Dotarły nowe springi:

2rx7035.jpg

Ciekaw jestem jak wyjdzie teraz :wink4:

siedza juz ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie wiem jutro zobaczę :kox:

Opublikowano

W razie jakby co to znajomy będzie chciał się z kimś wymienić zawiasem, a ma s-line i na zwykły będzie reflektował..

Opublikowano
  • Autor

Już siadł i jestem zadowolony. Fotki jak zwykle kiepskie :angry: ale będą lepsze :) mam problem ponieważ nie wiem czy zostać przy tych 19"(i zrobić je na biało) czy wsadzić RS6 19" ? jedne na 100% sprzedam :)stifii jest u mechanika jeszcze moje zawieszenie całe to mogę po kosztach sprzedać koledze :hi:

2a9bfpw.jpg

122g28x.jpg

Opublikowano
  • Autor

Te i te 19'' sa ladne decyzja do ciebie nalezy :wink4:

To mi doradziłeś :) a które Ty byś wybrał ? [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 08:20_________________________________________________A tak w ogóle są RS6 I w 20" ? :myśli: nie widziałem na allegro :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.