Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Młody te silniki BSG nie miały jakiejś wady ?? Bo gdzieś coś czytałem o nich... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose będzie dokończone jutro :) wada silnika czy ja wiem jak na razie chodzi :) a zawieszenie jak będzie tak dalej to zmienię springi. Nie chciałem wkładać springów do zwykłych amorów ponieważ w B6 mi tył siadł po 2.000 km i tarło całe amory wysiadły. Dlatego tu są s line. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 09:49_________________________________________________boberek zrobię Ci fotki a Ty zobacz jakie masz kolory na springach z tyłu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1 BA na 1 BE nie wiem dlaczego Kamil pytasz czy z 1 BE na 1 BV W przypadku 1BE/1BV każdy z tych wariantów ma identyczne sprężyny - zawieszenie to różni się amortyzatorami oraz poszczególnymi elementami wahaczy, chodzi o dodatkowe usztywnienie w przypadku 1BV – w konsekwencji auto na każdym z tych zawieszeń siedzi tak samo wysoko (-20mm) jednak w przypadku 1BV jest jeszcze sztywniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1 BA na 1 BE nie wiem dlaczego Kamil pytasz czy z 1 BE na 1 BV W przypadku 1BE/1BV każdy z tych wariantów ma identyczne sprężyny - zawieszenie to różni się amortyzatorami oraz poszczególnymi elementami wahaczy, chodzi o dodatkowe usztywnienie w przypadku 1BV – w konsekwencji auto na każdym z tych zawieszeń siedzi tak samo wysoko (-20mm) jednak w przypadku 1BV jest jeszcze sztywniej :hi:

Pytam bo na fotach nie widać różnicy między tym co miałeś a tym co masz :tongue4:

[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 20:12_________________________________________________Czy przypadkiem 1bv nie ma -30mm w C6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jeszcze troche i zrobi się tu forum A6 :) za 5 tyg ja też będe posiadaczem A6 :hi: pewnie wiesz :wink4: ale z forum A4 to mnie końmi nie zaciągnął na forum A6 :naughty: Jestem tam zalogowany od czasu jak miałem pierwsze A6 C5 2,5 TDI Quattro z 2003 roku (widoczne z resztą w moim podpisie poniżej) i kilka setek wiadomości się tam napisało ale od czasu jak kupiłem A4 jestem tutaj i mogę śmiało powiedziec ze tu jest lepszy klimat i zdecydowanie większa wiedza i poziom forumowiczów :wink4:

Co do twojego auta to widzę, że rezasz ostro :good: Kiedy zaczynasz zabawe z ledami na przód bo po zakupie jak już ochłonę :decayed: to też bedę chciał zapodać ledy od modelu 09 tak więc fajnie byłoby mieć pełne info co gdzie i jak :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z forum A4 to mnie końmi nie zaciągnął na forum A6 :naughty: Jestem tam zalogowany od czasu jak miałem pierwsze A6 C5 2,5 TDI Quattro z 2003 roku (widoczne z resztą w moim podpisie poniżej) i kilka setek wiadomości się tam napisało ale od czasu jak kupiłem A4 jestem tutaj i mogę śmiało powiedziec ze tu jest lepszy klimat i zdecydowanie większa wiedza i poziom forumowiczów :wink4:

Co do twojego auta to widzę, że rezasz ostro :good: Kiedy zaczynasz zabawe z ledami na przód bo po zakupie jak już ochłonę :decayed: to też bedę chciał zapodać ledy od modelu 09 tak więc fajnie byłoby mieć pełne info co gdzie i jak :)

Pozdro

fakt, na tym forum klimat jest bardzo fajny :good:

ja też mam nadzieję niedługo będę posiadaczem A6, więc już nas kilku tu będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ledów to jest troszkę roboty :naughty: a nie chcę mieć tak aby po spalaniu nic mnie nie informowało albo żeby nie było DICO z mruganiem :kox: o A6klub. nie będę się wypowiadał :hi: nie rozróżniać C6 od C5 albo mod to przyczepka :wallbash::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bose dokończone :) teraz to gra jak powinno :cool1: przestrzeń za***ista :kox:

Widać na foto różnicę :gwizdanie:

210ylo5.jpg

Zwykły i Bose :blink:

2eutog3.jpg

Zwykły

2r5evcw.jpg

Bose

2yy6nas.jpg

Logo MMI S6 :wink4:

r0upoz.jpg

I autko :)

wrxp9d.jpg:hi:

Dzięki czaki22 :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że pojechane to Bose jest w A6 :kox: musi nieźle dawać koksu :kox: takie głośniki to są we wszystkich drzwiach ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich drzwiach z przodu pod deską i z tyłu w bagażniku dwa :) Łącznie to 13 :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________jedrekx możesz zobaczyć kolory sprężyn z tyłu ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...