Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

O to super :) dzięki za odp. :hi: Jutro przyjdzie lotka s-line :rolleyes: ori :)

dbhcib.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to super :) dzięki za odp. :hi: Jutro przyjdzie lotka s-line :rolleyes: ori :)

dbhcib.jpg

zabije Cie gdzie to znalazłeśśśś!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci powiem cenę to mnie już dobijesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja juz pół roku szukam :)

i nie moge trafic :)

jak zobaczysz gdzies czy cos dawaj znaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz Ci już dam znać :decayed::kox: może będzie jeszcze jedna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to weź załatw :) bo ja chetnie wezme :)

bo nie chce kupowac całej klapy :D bo na allegro znalażłem ale na chooj mi klapa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler jedzie dzisiaj do lakiernika. Mam problem ponieważ on był montowany na taśmie trzy pasy grube. Bardzo wytrzymała osiągałem resztki dzisiaj z niego . Zastanawiam się czy dostanę taką taśmę w ASO lub przykleić go na kleju do szyb :mysli: w B6 były śruby i taśma tu nie ma śrub :gwizdanie:

Numer części 4F9 827 933A cena w ASO 1644.62 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler jedzie dzisiaj do lakiernika. Mam problem ponieważ on był montowany na taśmie trzy pasy grube. Bardzo wytrzymała osiągałem resztki dzisiaj z niego . Zastanawiam się czy dostanę taką taśmę w ASO lub przykleić go na kleju do szyb :mysli: w B6 były śruby i taśma tu nie ma śrub :gwizdanie:

Numer części 4F9 827 933A cena w ASO 1644.62 :wallbash:

za sama taśmę chcę taki kosz dolarów? słabo :wallbash: trzeba aklei robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no :wink4: tyle to kosztuje cała lotka :) ciekaw jestem czy tą taśmę można kupić w ASO ponieważ jest bardzo wytrzymała i super trzyma :mysli: 1644.62 zł . Cena chora :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Tom albo dziku moga załatwić- pewnie jak ma swój osobny nr to dokupić można. [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:40_________________________________________________

Nie no :wink4: tyle to kosztuje cała lotka :)

:bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech zadzwoń do niego niech Ci ściągnie z kalpy :cool1: tylko powiedz mu że za samą lotkę dajesz 300zł :przebiegly:

http://allegro.pl/klapa-tylna-audi-a6-07r-kombi-4f0-grafit-met-lz7q-i1503654052.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię zadzwoń a nie pisz. Ja mam od niego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzwonie :) [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:47_________________________________________________no i koles mi mówi ze nic nie rozkreca i jak chce moge kupic całą klapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz a mi odkleił i przesłał za 200 zł czarną , numer lakieru mam z tej LZ9Y

http://allegro.pl/zderzak-przod-audi-a6-08r-czarny-met-lz9y-i1471652566.html[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:26_________________________________________________Dziwne to jest :) to musisz szukać i dzwonić mało kiedy odpisują . A czasami myślą że są przykręcane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic nie poradzę :) jak znajdę to dam Ci znać :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:34_________________________________________________Panowie mam problem :kwasny: nie wiem czy wsadzić lampy z czarnym środkiem od S6 i zderzak z ledami S6 taki:

2lbgdup.jpg

albo opcja druga po-lift 2009 led plus zderzak s-line z czarnym środkiem grilla :

2z9l8cl.jpg

i teraz lusterka po-lifcie z kierunkiem jak w B8 czy zostać przy tych obecnych :mysli: 09 albo obecne będą od S6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...