Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

starałem się, ale niestety nie widzę :kwasny:

Opublikowano

We wszystkich drzwiach z przodu pod deską i z tyłu w bagażniku dwa :) Łącznie to 13 :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________jedrekx możesz zobaczyć kolory sprężyn z tyłu ? :hi:

gdzie z tyłu są głosniki w A6

Młody wzmacniacz tez zmieniałeś ??

zdejmowałeś ochrone komponentu ??

Opublikowano
  • Autor

Wzmacniacz jest w trakcie zdejmowania góra tydzień i będzie w samochodzie :hi:

Tu masz schemat Bose w C6 avant http://www.bose.co.uk/GB/en/Images/Audi_A6_Avant_EN_tcm6-3010.pdf[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Tych z tyłu w standardowym nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Młody jestem pod wrażeniem twojego modzenia :wink4: Ja juz nie moge sie doczekać mojej A6 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Opublikowano

Gdybys czegos nie wiedział jak zrobic/zmodzić to wejdz na forum A6 tam napewno uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cie pytania :polew:

Opublikowano

Ja tam chyba nawet wiem o jaki temat chodzi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na razie na etapie przyczepki nie jestem to zbyt wysoki mod. A nie wchodzę już tam bo nie mam po co :rolleyes:

Opublikowano

Na razie na etapie przyczepki nie jestem to zbyt wysoki mod. A nie wchodzę już tam bo nie mam po co :rolleyes:

Nie mów, że tam ktos kupno przyczepki uważa za mod?? :polew:
Opublikowano
  • Autor

No serio jest tam taki temat. I w opisie mody ma :

-hid,

-lampy led,

-przyczepka .

Jest temat na 100% ale ja tam nie wracam bo można zwariować :kox: C5,C6 jeden c... :wink4:

Opublikowano

C5,C6 jeden c... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A przednie boczki zmienilłeś pod bose, czy rezałeś te krateczi którymi się różnią? :naughty:

Opublikowano

No serio jest tam taki temat. I w opisie mody ma :

-hid,

-lampy led,

-przyczepka .

Jest temat na 100% ale ja tam nie wracam bo można zwariować :kox: C5,C6 jeden c... :wink4:

A ja myslalem ze na A6 KLUB .....tam dopiero sa rezacze :blink: .. a tu kiszka :kox:

Opublikowano
  • Autor

A przednie boczki zmienilłeś pod bose, czy rezałeś te krateczi którymi się różnią? :naughty:

Same kratki wymieniałem . :)

Opublikowano

Hymm pewnie chodzi Ci o maskownice. A mi o coś innego. Otwórz drzwi, i tam od strony zawiasów na boczku całkiem na dole jest takie wgłebienie prostokatne. Masz to zabudowane(zaslepione) czy po prostu krateczki? Bo u mnie przy bose sa kratki jakby , a przy dsp mam całe zabudowane. Potem foto wkleje.

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych gratów :)

Tunel biały flok :wink4:

sb67gj.jpg

9fruk5.jpg

i graty do zderzaka :)

50r21h.jpg

Opublikowano
  • Autor

A ja nawet uwagi nie zwróciłem :)

Opublikowano
:polew: szybko zmieniłeś :good:
Opublikowano
  • Autor

A co się będę czaił :kox: chciałem walnąć ten 300 ale bez przesady :evil:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:39_________________________________________________ASJ 381 :kox:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:40_________________________________________________I jest pełny s line :)

30rnqzk.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.