Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

We wszystkich drzwiach z przodu pod deską i z tyłu w bagażniku dwa :) Łącznie to 13 :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________jedrekx możesz zobaczyć kolory sprężyn z tyłu ? :hi:

gdzie z tyłu są głosniki w A6

Młody wzmacniacz tez zmieniałeś ??

zdejmowałeś ochrone komponentu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz jest w trakcie zdejmowania góra tydzień i będzie w samochodzie :hi:

Tu masz schemat Bose w C6 avant http://www.bose.co.uk/GB/en/Images/Audi_A6_Avant_EN_tcm6-3010.pdf[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Tych z tyłu w standardowym nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys czegos nie wiedział jak zrobic/zmodzić to wejdz na forum A6 tam napewno uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cie pytania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na etapie przyczepki nie jestem to zbyt wysoki mod. A nie wchodzę już tam bo nie mam po co :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na etapie przyczepki nie jestem to zbyt wysoki mod. A nie wchodzę już tam bo nie mam po co :rolleyes:

Nie mów, że tam ktos kupno przyczepki uważa za mod?? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No serio jest tam taki temat. I w opisie mody ma :

-hid,

-lampy led,

-przyczepka .

Jest temat na 100% ale ja tam nie wracam bo można zwariować :kox: C5,C6 jeden c... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przednie boczki zmienilłeś pod bose, czy rezałeś te krateczi którymi się różnią? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No serio jest tam taki temat. I w opisie mody ma :

-hid,

-lampy led,

-przyczepka .

Jest temat na 100% ale ja tam nie wracam bo można zwariować :kox: C5,C6 jeden c... :wink4:

A ja myslalem ze na A6 KLUB .....tam dopiero sa rezacze :blink: .. a tu kiszka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przednie boczki zmienilłeś pod bose, czy rezałeś te krateczi którymi się różnią? :naughty:

Same kratki wymieniałem . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm pewnie chodzi Ci o maskownice. A mi o coś innego. Otwórz drzwi, i tam od strony zawiasów na boczku całkiem na dole jest takie wgłebienie prostokatne. Masz to zabudowane(zaslepione) czy po prostu krateczki? Bo u mnie przy bose sa kratki jakby , a przy dsp mam całe zabudowane. Potem foto wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowych gratów :)

Tunel biały flok :wink4:

sb67gj.jpg

9fruk5.jpg

i graty do zderzaka :)

50r21h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody dlaczego masz 163 PSy w profilu ? byłem u Patroxa na wirusie i seria była ... sam zobaczysz i wynik po sofcie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203425.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się będę czaił :kox: chciałem walnąć ten 300 ale bez przesady :evil:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:39_________________________________________________ASJ 381 :kox:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:40_________________________________________________I jest pełny s line :)

30rnqzk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...