Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trafił się pełen s line . A jak będzie mało to amory zostaną i wsadzę same springi Eibacha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe graty :)

boczki z roletami na tył :

yhxk9.jpg

plus zaczęte bose :kox:

34in78k.jpg

a tu różnica między zwykłym audi a bose :)

oczywiście bose z lewej :decayed: wagowo też się różnią :wink4:

2mdhzt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na s-line będzie OK :)

ja jestem zadowolony :D

bose nie bede robił a rolety juz mam :) fabrycznie :)

działaj z ledami z przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wejdzie nowy zawias s line

29mkj7s.jpg

są też nowe alu na zimę 18" ori audi :)

5x8xo7.jpg:hi:

A co do lamp boberek to się zastanawiam. Lakieruje zderzak s line z tego rocznika i wsadzę tylko led do DLR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobije się :tongue4: są świeże :) wstawiłem fotki aby sobie porównać :evil: przód niżej jest :) a jak będzie mało to się wku...e i wsadzę 20" plus springi -30 do tych amorów i znowu będzie tak jak w B6 przy -35 H&R i felgach 9" Et 35 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nówkę kupiłeś ? na zdjęciu nie wyglądały na nowe te amorki, nie daję głowy, że siądzie bardziej, na fotce prawie różnicy nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane :wink4: ale mało co od pewniaka kupione :) jak będzie lipa to wsadzę pro-kit do tych amorów [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:37_________________________________________________I kolor wrócił różowa landryna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie - dlaczego audi robi tak,że w przypadku a4 b8 mówią że niemożliwe jest połączenie silnika 2.7 z q i z inna skrzynia niż g*wniany skądinąd przy s-tronicu czy tipie multitronic. Tu widać można i z jednym i z drugim naraz! tak samo dlaczego,jak jest a4 b8 fwd jak kuredu i w byle passacie czy superbie da sie ten silnik spiąć z dsg(stronic) tak samo tu tylko multi... z s-tronikiem by to super śmigało!

jeśli post sie tu nie nadaje to poprosze o przeniesienie do słusznego tematu bo nie moglem znalezc odpowiedniego,gdyż pisze tu i o skrzyniach,i o napędzie i o silnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koza :)

to mój na s-line i na 19 i na 245/35

199932_1482543603415_1828596952_859766_3656572_n.jpg

208176_1482544363434_1828596952_859767_7312596_n.jpg[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:24_________________________________________________młody mozesz mi zrobić foty z bliska tego spoilera z każdej strony bo jak szukam na allegro

to nie wiem kótra klapa jest ze spoilerem a która nie :)

on jest tak mały ze go nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody - aleś zamienił to zawieszenie :polew: Jak dla mnie tak samo stoi :naughty: Trzeba było brać same springi Eibach'a albo H&R'a :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt na fotach nie widać różnicy w obniżeniu... :decayed: a jak posuwają się roboty przy BOSE ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...