Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne, silnik trochę słaby ale ujdzie :kox: Zawsze mam kłopot z oceną tak młodych aut .. bo po prostu wszystko mi się tam podoba ... no ale tak jak napisałem motor mogłeś na taką wielką budę wybrać ciut mocniejszy :gwizdanie:

Opublikowano

Dotarły końcówki :)

k5ahy.jpg

90 mm ulter :)

eiqgn.jpg

A wieczorem ma być dyfuzor s-line i idzie w czarny kolor piano :wink4:

Końcówki :good: miałem takie na starym wydechu tylko, że ja je przyspawałem, będzie super wyglądać :good:

A nie myślałeś o takim dyfuzorze:

http://www.a6klub.pl/sprzedam-dyfuzor-tylny-a6-c6-vt26439.htm

widziałem w niemczech na takim i wygląda dużo lepiej niż s-linowy. W kolorze grafitowym normalnie :kox: :kox:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:39_________________________________________________A najładniejszy dyfuzor, który widziałem na A6 C6 to taki:

A6_dyfuzor.jpg

wygląda kosiarsko czy to na sedanie czy to na avancie :kox:

Opublikowano

no młody fura kox ale kolor mi totalnie nie pasuje :)

Opublikowano
  • Autor

A nie myślałeś o takim dyfuzorze:

http://www.a6klub.pl/sprzedam-dyfuzor-tylny-a6-c6-vt26439.htm

widziałem w niemczech na takim i wygląda dużo lepiej niż s-linowy. W kolorze grafitowym normalnie :kox: :kox:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:39_________________________________________________A najładniejszy dyfuzor, który widziałem na A6 C6 to taki:

A6_dyfuzor.jpg

wygląda kosiarsko czy to na sedanie czy to na avancie :kox:

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:53_________________________________________________

no młody fura kox ale kolor mi totalnie nie pasuje :)

Mi się podoba :) fajnie będzie wyglądał czarny grill na nim :cool1:

Opublikowano

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)

Dokładnie i dlatego musiałem go sprzedać.

Sluchaj mógłbys może podac mi nr zaslepki tej na hak w dyfuzorze S Line? Bo jak kupiłem fure to własnie nie ma tej zaślepki a by sie przydała bo dziura mi sie nie podoba.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)

Dokładnie i dlatego musiałem go sprzedać.

Sluchaj mógłbys może podac mi nr zaslepki tej na hak w dyfuzorze S Line? Bo jak kupiłem fure to własnie nie ma tej zaślepki a by sie przydała bo dziura mi sie nie podoba.

4F9 807 397 :) [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Zawitała dokładka s-line :) czarne piano :wink4: jutro końcówki :rolleyes:

t6uj3k.jpg

szean5.jpg

zvenfr.jpg

Opublikowano

A fu ten kolor z bliska jest :tongue4::naughty: A szczerze powiedziawszy, to jak na czarno, to ja bym w mat dokładkę zrobił - teraz jakoś "ni z gruszki, ni z pietruszki" :gwizdanie:

Opublikowano

nie no ten kolor granatowy jest dla mnie nie do przyjęcia :) :>

Opublikowano
  • Autor

A mi si podoba :)

Opublikowano

ee tam w A4 mam taki sam kolorek i robi robotę :cool1: ogólnie faaajna taka A6 :D ściema szybek planowana ??

Opublikowano
  • Autor

Tego jeszcze nie wiem , mam czarny środek i kiepsko to widzę.

Opublikowano

hmm ja mam jasny środek w A4 a kolor lakieru taki sam i ściema szybek daje robotę :D

Opublikowano

A fu ten kolor z bliska jest :tongue4::naughty: A szczerze powiedziawszy, to jak na czarno, to ja bym w mat dokładkę zrobił - teraz jakoś "ni z gruszki, ni z pietruszki" :gwizdanie:

ano... trudno sie nie zgodzic :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mi się kolor podoba a dlatego czarne piano ponieważ będą jeszcze listwy drzwi allroad i zderzak przód od wersji liftowej 2009 z czarnym środkiem grilla piano więc jedna dokładka w macie nie miała by tu sensu . Ale jak widać ktoś by tu robił pewnie grill w mat który po kamieniach będzie schodził :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Boczne listwy proponuje wstawić od S6 bo na tych z allroada w/g mnie wiejsko będzie wyglądała zwykła A6 C6(http://allegro.pl/audi-a6-2-4i-2007-8r-avant-skora-led-mmi-fulll-i1489803069.html) tu jest dobry przykład i wcale mi sie to nie widzi. I też ma przód poliftowy założony. :wink4:

Tu masz link do fotek jak wyglądają od S6:

http://ketelapper.freeservers.com/photo_1.html

Osobiście w te listwy bym szedł.

Opublikowano
  • Autor

stifii tylko ja chcę je zrobić na czarno poiano nie chrom. A te S6 fajne tylko nie widziałem takich na sprzedaż . No widziałem ale z żywicy a jakoś mi się top nie widzi. :hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________stifii wiesz może czy zawieszenie od 3.0 Q będzie pasować do mojego ? chodzi mi o takie http://moto.allegro.pl/amortyzator-audi-a6-s-line-sport-4f0-komplet-i1508647896.html :)

Opublikowano

Młody fura elegancka :kox: :kox: Pogratulować :) i kolorek piano bardzo dobry a co do ściemy szybek to według mnie taka najdelikatniejsza folia byla by kox Ja mam jaśniejszy środek niż Ty ale przy najdelikatniejszej ścieme w ciągu dnia w środku dużej różnicy nie ma a z zewnątrz robi robote :wink4:

_________________________________________________

A kolor auta najlepszy :> (no może zaraz po czarnym) bo podobny mam :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Kulek

Końcówki już zamontowane , jednak 90mm idealne 100 to takie rynny :decayed:

egamqc.jpg

2usfinc.jpg

Opublikowano
:kox: Pikne
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.