Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne, silnik trochę słaby ale ujdzie :kox: Zawsze mam kłopot z oceną tak młodych aut .. bo po prostu wszystko mi się tam podoba ... no ale tak jak napisałem motor mogłeś na taką wielką budę wybrać ciut mocniejszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły końcówki :)

k5ahy.jpg

90 mm ulter :)

eiqgn.jpg

A wieczorem ma być dyfuzor s-line i idzie w czarny kolor piano :wink4:

Końcówki :good: miałem takie na starym wydechu tylko, że ja je przyspawałem, będzie super wyglądać :good:

A nie myślałeś o takim dyfuzorze:

http://www.a6klub.pl/sprzedam-dyfuzor-tylny-a6-c6-vt26439.htm

widziałem w niemczech na takim i wygląda dużo lepiej niż s-linowy. W kolorze grafitowym normalnie :kox: :kox:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:39_________________________________________________A najładniejszy dyfuzor, który widziałem na A6 C6 to taki:

A6_dyfuzor.jpg

wygląda kosiarsko czy to na sedanie czy to na avancie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no młody fura kox ale kolor mi totalnie nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o takim dyfuzorze:

http://www.a6klub.pl/sprzedam-dyfuzor-tylny-a6-c6-vt26439.htm

widziałem w niemczech na takim i wygląda dużo lepiej niż s-linowy. W kolorze grafitowym normalnie :kox: :kox:

[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:39_________________________________________________A najładniejszy dyfuzor, który widziałem na A6 C6 to taki:

A6_dyfuzor.jpg

wygląda kosiarsko czy to na sedanie czy to na avancie :kox:

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 12:53_________________________________________________

no młody fura kox ale kolor mi totalnie nie pasuje :)

Mi się podoba :) fajnie będzie wyglądał czarny grill na nim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)

Dokładnie i dlatego musiałem go sprzedać.

Sluchaj mógłbys może podac mi nr zaslepki tej na hak w dyfuzorze S Line? Bo jak kupiłem fure to własnie nie ma tej zaślepki a by sie przydała bo dziura mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ale nie on nie ma wycięcia pod hak :) a ja ma elekrtycznie wysuwany , co do drugiej dokładki to po lift 09 trzeba wymienić zderzak do niej :)

Dokładnie i dlatego musiałem go sprzedać.

Sluchaj mógłbys może podac mi nr zaslepki tej na hak w dyfuzorze S Line? Bo jak kupiłem fure to własnie nie ma tej zaślepki a by sie przydała bo dziura mi sie nie podoba.

4F9 807 397 :) [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Zawitała dokładka s-line :) czarne piano :wink4: jutro końcówki :rolleyes:

t6uj3k.jpg

szean5.jpg

zvenfr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fu ten kolor z bliska jest :tongue4::naughty: A szczerze powiedziawszy, to jak na czarno, to ja bym w mat dokładkę zrobił - teraz jakoś "ni z gruszki, ni z pietruszki" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ten kolor granatowy jest dla mnie nie do przyjęcia :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem , mam czarny środek i kiepsko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fu ten kolor z bliska jest :tongue4::naughty: A szczerze powiedziawszy, to jak na czarno, to ja bym w mat dokładkę zrobił - teraz jakoś "ni z gruszki, ni z pietruszki" :gwizdanie:

ano... trudno sie nie zgodzic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kolor podoba a dlatego czarne piano ponieważ będą jeszcze listwy drzwi allroad i zderzak przód od wersji liftowej 2009 z czarnym środkiem grilla piano więc jedna dokładka w macie nie miała by tu sensu . Ale jak widać ktoś by tu robił pewnie grill w mat który po kamieniach będzie schodził :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne listwy proponuje wstawić od S6 bo na tych z allroada w/g mnie wiejsko będzie wyglądała zwykła A6 C6(http://allegro.pl/audi-a6-2-4i-2007-8r-avant-skora-led-mmi-fulll-i1489803069.html) tu jest dobry przykład i wcale mi sie to nie widzi. I też ma przód poliftowy założony. :wink4:

Tu masz link do fotek jak wyglądają od S6:

http://ketelapper.freeservers.com/photo_1.html

Osobiście w te listwy bym szedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii tylko ja chcę je zrobić na czarno poiano nie chrom. A te S6 fajne tylko nie widziałem takich na sprzedaż . No widziałem ale z żywicy a jakoś mi się top nie widzi. :hi:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________stifii wiesz może czy zawieszenie od 3.0 Q będzie pasować do mojego ? chodzi mi o takie http://moto.allegro.pl/amortyzator-audi-a6-s-line-sport-4f0-komplet-i1508647896.html :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody fura elegancka :kox: :kox: Pogratulować :) i kolorek piano bardzo dobry a co do ściemy szybek to według mnie taka najdelikatniejsza folia byla by kox Ja mam jaśniejszy środek niż Ty ale przy najdelikatniejszej ścieme w ciągu dnia w środku dużej różnicy nie ma a z zewnątrz robi robote :wink4:

_________________________________________________

A kolor auta najlepszy :> (no może zaraz po czarnym) bo podobny mam :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kulek

Końcówki już zamontowane , jednak 90mm idealne 100 to takie rynny :decayed:

egamqc.jpg

2usfinc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...