Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm sam zderzak RS6 będzie głupio wyglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedl w S6, jest mniej choinkowy niz lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dół zderzaka bardziej podoba mi się z poliftu jednak te ledy fajnie wyglądają w zderzaku tak jak w S6 a nie w lampach. Ten polifcie ma już nawiązanie do nowych audiczek ale te halogeny i ledy w lampach tak średnio :/

Moim zdaniem tutaj pomyśl nad tym jaki charakter ma mieć auto bo uszy z S6 są bardziej sportowe tak jak i zderzak niż poliftingowy i uszy z kierunkowskazami.

Ja osobiście bym wstawił czarny zderzak S6 (obwódki grilla czarny mat) i uszy od S6. Mi tam bardziej sport odpowiada bo ten polificie mi A8 przypomina.

Sorki może mam dziwne przemyślenia ale chciałem się nimi podzielić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jedno C6 live po przerobieniu na po-lift i własne dlatego tak chcę :) tylko nie wiem czy trzeba wymieniać belkę :przebiegly: bo na A6 nic nie wiedzą :thumbdown:

11rd4ls.jpg

15n9940.jpg[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 11:06_________________________________________________No dominikt1 przynajmniej jakiś kierunek konkretny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komplet z eSy założ.

Ten polift to mnie też nie przemiawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to forum :kox: podobno cos trzeba przerabiać przy nadkolach ze zderzakiem S6 :kox: ale bez przeróbek nie ma zabawy :tongue4: i te cenny zderzaków 2500-3000 kurcze do B6 z S4 kosztował 1.200 :wallbash: tu sam grill tyle :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie wiem co napisać :decayed:

Wloty od polifta wyglądają tak dziwnie - troszkę przekolorowane.. ale lampy od S6 kompletnie mi nie leżą..wolałbym poliftowe :embarrassed:

Poszedłbym jednak w S6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak zrobię S6 i tak lampy z czarnym środkiem mi się najbardziej podają a je zmienię razem ze zderzakiem aby nie było żarówki P21 z dziennych tylko H7 na długie i led :wink4: mam nadzieję że ktoś mi to podłączy jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 poliftowe chyba nie ma halogenów w kratkach :mysli: przynajmniej taka parkuje po sąsiedzku u córy pod szkołą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zrobił przedliftowy przód s-line :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 nie miało ma ledy :wink4:mystic.pl [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________jedrekx też o tym myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 poliftowe chyba nie ma halogenów w kratkach :mysli: przynajmniej taka parkuje po sąsiedzku u córy pod szkołą :mysli:

to nie jest wiec to s6

oto s6 polift:

2010.audi.s6.20305228-396x249.jpg

od przedlifta najlatwiej go odroznic po wiekszych lusterkach.

ps. ja bym w tym przypadku szedl w zderzak s6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym poszedl wlasnie w s6 polift,

w s6 ledy jak kiedys mi sie podobaly tak teraz takie ledy sa nawet w lanosach zalozone wiec to na wielki minus

a polift to takie troche robienie przodu b7 w b6 tak wiec s6 poliftowe jest takie delikatnie inne i te ledy swieca tak juz fajnie.

w polifcie zwyklej ledy tak troche na sile wlozone do lampek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka s-line na miejscu :)

24zgpdi.jpg

Patrzę na te 19" i trzeba ją obniżyć ale czy same springi Eibach pro-kit wystarczą :mysli: mogą być na zwykłych amorach ?

2heebo5.jpg

Rozważam jeszcze pełne zawieszenie s -line -20 1BE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie musi być chcę springi -30 tylko nie chcę aby mi tarło jak w B6 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w A6 jest 1BE i 19 cali i jest spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koza straszna :D

ja na szczęscie mam 1BE ;)

młody jakie masz tam opony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał kupić 1BE :)

jedrekx pomocny człowieku :wink4: nic Wam nie ociera przy pełnym stanie samochodu? masz może fotki jak to wygląda?> będę Ci wdzięczny :notworthy:

boberek 255/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...