Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

przy pełnym samochodzie i 1BE przy oponach 255/35 nic nie obcierało. niestety póki co nie mam fotek bo auto ciągle stoi na zimówkach i nie wiem czy letnie w ogóle będą zakładane... ale jeśli zmienimy to podeślę Ci fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias S Line jest -30mm a zawias 1BE -20mm.. Mam w 2.0tdi 1BE i na 20stkach spoko wyglądało :naughty:

http://img824.imageshack.us/img824/8554/201007303784.jpg

http://img64.imageshack.us/img64/3236/201007303775.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic Ci nie tarło ? jakie ET mają felgi i jaka opona 255 ? profil 35/20 ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:42_________________________________________________To ten będzie -30mm czy -20 mm bo się gubię

http://moto.allegro.pl/audi-a6-4f0-s-line-komplet-amortyzatorow-i1489662753.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi przytarlo na łuku jak jechałem w 4 osoby z kompletem bagazu przy duzej predkosci . I to dorosle osoby tak po okolo 100kg kazda. Tak mialem 255/35/20. A powinny być 265/30/20. Przez ten wiekszy profil pewnie prztyralo. A tak to przy normalnej jezdzie zero problemów. A et albo 45 badz 46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam pisałem do Ciebie na gg. one mogą być założone do zwykłych amorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak to jeszcze rabat jest. Dobra dzwonię i biorę je :) nie będę kombinował z innym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mozliwość to i kup sportowe amory do tego Pro Kita. Ja w Passacie miałem nówki Sachsy Touring(czyli seryjne) i założylem własnie Eibach Pro Kit i z poczatku wszystko ok, a po okolo 4-5tys km juz amory rady nie dały, zaczęły cieknąć i jak najechałem na hopke przy większym prędkościach to tak bujało gora, dól że micha dobijałem o ziemie. Założyłem amory sportowe MTSa bo samochód sprzedawałem i tam jazda bajka. Zdecydowanie yło czuć nizszy skok amorka, a nie jak na seri że ostro do góry szedł samochód i w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiam pisałem do Ciebie na gg. one mogą być założone do zwykłych amorów ?

Ja kupowałem w Best-Performance, mają niższe ceny i od nich taki sam rabat dają :wink4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 10:41_________________________________________________Ale co ciekawe nadawcą przesyłki było właśnie Prince :> a nie Best-Performance :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody idą w dobrym kierunku, ja najbardziejczekam na zdjecia listew razem z dokładką w czerni :wink4:

Daj lepsze fotki na pierwszą strone.

Jak ten silnik daje rade na tą mase auta.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik mi starcza ale już na dniach będzie zmiana sof-tu skrzyni i moc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna masz tą furkę. wygląda trochę jak napompowana moja 4ką :)

Granatowy kolor jest super, zwłaszcza w słońcu po wosku wygląda zaje....cie

Ten czarny piano jakim lakierem robiłeś? Standardowy czarny czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiefswarz- to jest pigment lakierniczy lub 502 nr pigmentu firmy spiechecker. Bliźniaczo podobny do nr lakieru audi Y9B :hi:

napompowana ponieważ była w zimie na 16" które idą na sprzedaż a będzie 18 s line zimowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiefswarz- to jest pigment lakierniczy lub 502 nr pigmentu firmy spiechecker. Bliźniaczo podobny do nr lakieru audi Y9B :hi:

napompowana ponieważ była w zimie na 16" które idą na sprzedaż a będzie 18 s line zimowe :)

thx.

"napompowana" pisalem w kontekscie podobienstwa Twojej A6 do mojej byłej A4 ;-)

Kolor, chromowe listwy, lusterka, wzor kół, przyciemniane szyby - wszystko takie same :cool1:

Fajnie by wygladaly stojac obok siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam i szukam .

Nowe mody to zawias s-line pełny,

zderzak przód się robi oraz BOSE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...