Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5 2.7T] nowy soft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rogal taki skromniacha,że niby na benzin się nie wyznaje, a dokonał niemożliwego!!

eSe wykrecił na żadko spotykane 321 kuni o 21 wiecej niż na poprzednim modzie i 477 Nm, wiecej o prawie pińdzisiąt hehe niż poprzednia modyfikacja. To apsztyfikant jeden!!! :naughty:6ceebadf1c900f65m.jpg

Opublikowano

No wreszcie to jedzie!! supcio :thumbup: jeszcze ze 2 wizyty u Rogala i bedziesz miał kuni jak w Rs'ie. Nagraj filmik jak objeżdżasz co poniektórych!!

Opublikowano

Piekny wykresik :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

To jest jeszcze jak miałem 300KM a kolega w 3.0TDI B7 275 i 550Nm :shocked:http://poziek.wrzuta.pl/film/gYJTPXi2Nd/dscn3426

Opublikowano

za***iście mistrzu , jak bym mial turbo to tez bym sie do niego wybral :) happy birthday

Opublikowano
  • Autor

za***iście mistrzu , jak bym mial turbo to tez bym sie do niego wybral :) happy birthday

senkju :>
Opublikowano

piekny wykres..... linie momentu i mocy ida bardzo rowno :) duzy +

no i moc tez juz niczego sobie ....

kiedy mierzysz g-techem 0-100 i 1/4 ?

jak cos to napisz ;) i najlepiej nagraj film :kox:

Opublikowano

pełen KOX :shocked: to tylko soft czy coś jeszcze ?? chciał bym zobaczyć jak to teraz lata :drool:

Opublikowano
  • Autor

pełen KOX :shocked: to tylko soft czy coś jeszcze ?? chciał bym zobaczyć jak to teraz lata :drool:

Tylko soft :th:
Opublikowano

no to kozak :notworthy:

też niedawno myślałem nad s4 ale jednak wględy ekonomiczne zwyciężyły ;( i będzie klekot

są to bezpieczne parametry jeszcze ?? czy jakoś żywotność sie skróci :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to kozak :notworthy:

też niedawno myślałem nad s4 ale jednak wględy ekonomiczne zwyciężyły ;( i będzie klekot

są to bezpieczne parametry jeszcze ?? czy jakoś żywotność sie skróci :mysli:

Przy 300KM było ok, a nie nadwyrężam go jakoś wybitnie,więc chyba bedzie ok, ale też nie prowadzam go jak 1.3i, bo on tego nie lubi :>
Opublikowano

Jeszcze raz Wszystkiego Naj Norbi :>

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz Wszystkiego Naj Norbi :>

Dzięki jak nie wiem co za poświęcony czas i za super soft mister Rogal :th:
Opublikowano

ROGAL....... DRANIU !!!!!!!!!!!!!!!! a mnie to odesłałeś z kwitkiem, nie chciałeś się mojego podjąć :bicz: niech no będę przejazdem to odwiedzę ten Twój kiosk z tymi programami :disgust:;)

Norbi a dla Ciebie wielkie gratulacje - jakby nie było duma musi być wielka z takiej furki :th:

Opublikowano

niezły :kox: szkoda, że v6 nie ma takich możliwości :slina:

Opublikowano
  • Autor

niezły :kox: szkoda, że v6 nie ma takich możliwości :slina:

No jak nie ma jak ma... V6 2.7T :kox:
Opublikowano

Miszcz. A juści, a juści.

Opublikowano

Rogal .. Szacun :oklaski:

Opublikowano

Ja już gratulowałem ale nie zaszkodzi i tutaj :)

Tych niutków jest w pytke dużo...ech znowu bedzie trzeba gonić :P

Opublikowano

Norbi gratulation!!!, Rogal Tobie też!!!. Ja też tak chcę 321 PS Norbi pochwal się trochę więcej, wiesz że nie dam Ci spokoju .....koszt , czas itd......Cholera, ale poszedłeś....Chyba znowu niedługo odwiedzę stolicę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.