Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie jest mała ale to dotyczy się chyba tylko tych dużych nadruków.Jeżeli chodzi o koszulki nr 1 , 2 to rozumiem ze około 5 zeta od logo,więc koszt takiej koszulki to tak jakoś 30 zeta.Dobrze zrozumiałem :mysli: Ciekawe jak się ceny mają przy min 15 sztukach. :mysli:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 11:13_________________________________________________Też bym chętnie ze 2 szt przygarną ale z takim malym logo jak nr 1 czy 2 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bedzie mozna wybrac kilka projektow przeslac konkretne zamowienie i zrobia napewno :)

zobaczymy moze ktos sie jeszcze wypowie co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Pany więc tak jak już mówiłem ja koszulki mogę załatwić, możemy mieć nadruki albo hafty. Przy haftach nie jest ważna ilość kolorów a ilość uderzeń maszyny, natomiast jeżeli chodzi o nadruk to każdy kolor to wyższa cena. Dlatego mówię żeby się wszyscy wypowiedzieli i wyłonić jeden wzór, gdyż najdroższe w nadruku to jest ta makieta czy jak to tam si nazywa, czyli im wiecej ksozulek jednego typu tym mniejsza cena jednostkowa wychodzi co jest oczywiste. Ceny t- shirtów jak ja mialbym to zamawiac u kumpla mają sie tak:

standard biały 6,50 zł kolor 11zł( koszulka na raz czyli badziew)

heavy 7,13zł kolor 12,14zł( na paredziesiąt razy)

premium 7,75zł kolor 13,29zł( koszulki na lata bardzo wysoka gramatura)

excellence 19,46zł( jeszcze lepsza jakość niż premium)( ceny netto) do tego dojdzie koszt nadruku ale jaka to bedzie kwota moge powiedziec dopiero jak bedzie jasne ile osób jest chetnych i jaki wzór. Jeżeli bysmy się zdecydowali na haft to możliwy ejst tyko na dwóch ostatnich koszulkach ponieważ tańsze są za słabe.

Wrzuce wam jeszce skany z katalogu jak te koszulki wygladają:

https://picasaweb.google.com/frugodh/Koszulki#

Wrzuca Wam też bluzy bo też można by o nich pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zobaczyc haft ostatniej koszulki i ile Ci policza :gwizdanie: ostatnio za napis z korona zaplacilem 60 zl ;] nie doliczajac napisania programu[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 15:31_________________________________________________a i mam pytanie gdybym sobie zalatwil polowke to tez bedzie mozliwosc na niej ? nie mowie o hafcie bo mam swoj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie widzę, że temat się ostro klaruje więc można chyba już działać :naughty: :naughty:

tj. umówić jakiś konkret wzór i ogień na kotły :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tshirt_audi.jpg

A takiej nie możecie zrobić ? z jednej strony kółeczka z drugiej logo klubu i wlepką lodz banda, bez tych lampasków z boku, żeby nie było że oryginał albo biało- granatową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: lubie jebac w kociol :polew:

za***ista :good:

a ja na początku przeczytałam lubie jebac w kościół :mysli:

i nie mogłam zajarzyc o co kaman???????

no chyba że to dla DJ specjalna seria :naughty:

a ja tu w Szwecji drukuje, haftuje sobie a wy takie ceny podajecie że szok... :gwizdanie:

ale jak będziecie zamawiać to ja tez chce jakąś ładną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak na poczatku :polew:

:polew: :polew: :polew: nie śmiej się :bicz3: :bicz3: lada dzień po niedzieli już będziemy w nich je..ać w kocioł :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można jeszcze zamówić?

Spoko :good: z tym, że jeszcze my też nie mamy :gwizdanie: trzeba wspólnie jeszcze dorezać szczegóły związane z produkcją - główny dowodzący - rkwon :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...