Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wydajność klimatyzacji w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oczywiście tylko nowy i dla pewności, że masz odpowiednią ilość czynnika ja bym pojechał do innego zakładu gdzie mają nową maszynę do napełniania,byłem w czterech i wszędzie mówili że ukł.pełny dopiero u piątego napełnił i o dziwo klimatyzacja działa aż miło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Oryginalny osuszacz 8E0 820 193 kosztuje w serwisie coś około 580zł a zawór rozprężny 8E0 820 177 - 80zł.Ile ma być dokładnie tego czynnika?

Opublikowano

nie kupuj w serwisie pisz do tom77 a dokładnie ile czynnika masz na wlepce w komorze silnika,zaworu nie trzeba wymieniać wystarczy że go przeczyścili :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam chyba tej wlepki więc będzie problem.

Opublikowano

nie wiem ile wcodzi do b6 :szukaj: na pewno gdzieś jest na forum

Opublikowano
  • Autor

Według Autodaty2006 ilość czynnika powinna być w zakresie 480-530 gram - może to ktoś potwierdzić?

Opublikowano

Gdzieś mi się obiło o uszy ze ok. 650, ale to już chyba z olejem...

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9940.15 tu masz dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 13:30_________________________________________________

Gdzieś mi się obiło o uszy ze ok. 650, ale to już chyba z olejem...

czynnik nabijany jest razem z olejem :cool1:
Opublikowano

a wiecie może przy jakiej temp. załącza sie klima? bo u mnie przy 15 st jeszcz nie chłodzi na LO

Opublikowano

a wiecie może przy jakiej temp. załącza sie klima? bo u mnie przy 15 st jeszcz nie chłodzi na LO

w b5 od +3 a w b6 już nie ma limitu podobno :cool1:
Opublikowano

dokladnie w b6 nie ma limitu :)

Opublikowano

czyli jak wieje ciepłym przy 15 st na LO to coś mam nie tak z klimą?

Opublikowano

czyli jak wieje ciepłym przy 15 st na LO to coś mam nie tak z klimą?

raczej tak :confused4:
Opublikowano

czyli jak wieje ciepłym przy 15 st na LO to coś mam nie tak z klimą?

raczej tak :confused4:

nie raczej, tylko napewno coś nie tak jest :wink4:
Opublikowano

czyli jak wieje ciepłym przy 15 st na LO to coś mam nie tak z klimą?

działa sprężarka?
Opublikowano

Co do jakości chłodzenia to zanim cokolwiek wymienisz spróbuj przemyć chłodnice. U mnie była zabita jakimiś paprochami, owadami itp. Spryskałem chłodnicę delikatnym roztworem DIMMERA i po kilku minutach przemyłem KARCHEREM ( tylko delikatnie żeby nie uszkodzić chłodnicy zbyt dużym ciśnieniem ). Klima śmiga jak marzenie (w lecie ) Jeśli u Ciebie to nie pomoże wtedy szukaj co wymienić.

Opublikowano

Pół roku temu wymieniłem kompresor razem z płukaniem całego układu. A jak sprawdzic czy działa sprężarka? Wentylator sie nie kręci

Opublikowano

Pół roku temu wymieniłem kompresor razem z płukaniem całego układu. A jak sprawdzic czy działa sprężarka? Wentylator sie nie kręci

wentylator musi się kręcic, a sprężarkę słychać jak pracuje :gwizdanie:
Opublikowano

ale podobno w B6 sprężarka działa cały czas

Opublikowano
  • Autor

Jutro zostawiam autko u macherów od klimy bo coś słabo mi chłodzi na co zwrócić uwagę, co mają zrobić na takim przeglądzie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.