Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN B5] Centralny zamek


DESPERADOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sie dzieje z centralnym zamkiem, gdy zamykam po chwili otwiera i piszczy w środku, skacze wskazówka od paliwa świeci sie imo i na wyświetlaczu pokazuje ze klapa bagażnika jest otwarta, a jest zamknięta. Jak otworze drzwi kierowcy to zamyka i otwiera i jest ok. jak zamkne i uruchomie silnik to wszystko działa,jak zgasze silnik, piszczy i ta sama śpiewka. miałem pęknięty wężyk od spryskiwacza tylnej szyby przy nogach po stronie kierowcy jak włączyłem spryskiwacz to troche płynu tam polecialo,tam gdzie jest taka wiązka kabli,pod bezpiecznikami i przekaźnikami.Moze te kable złapały wilgoci i dlatego tak sie dzieje, prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać kabla od krańcówki klapy i sprawdzić czy zmienia się stan przy zamykaniu/otwieraniu. A do klapy przypadkiem nie nalał się płyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skieruj na tą wiązkę kabli farelkę z ciepłym powietrzem dokładnie osusz, potem można się zastanowić co dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie coś się nalało,bo robiłem silniczek i wycieraczke,jutro zobaczę, a z tą farelką to dobry pomysł miejmy nadzieje że to pomoże,plama na chodniczku jest jutro bede suszył :) dzięki wielkie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie coś się nalało,bo robiłem silniczek i wycieraczke,jutro zobaczę, a z tą farelką to dobry pomysł miejmy nadzieje że to pomoże,plama na chodniczku jest jutro bede suszył :) dzięki wielkie i pozdrawiam.

powodzenia oby nie było za późno :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem. a mianowicie jak otwieram drzwi, obojetnie ktore nie zapala mi sie swiatelkow srodku samochodu. radzilem sie u pewnego mechanika tego problemu i on stwierdzdil ze to wina zamka w drzwiach kierowcy a mianowicie jakiegos sterownika w tym zamku. moze mial ktos podobny problem jak ja... pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,udało sie,wymieniłem dwa kable w kostce,wysuszyłem i wszystko gra :> całe szczęście ze nie poleciało nic więcej :> pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...