Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Obiecane fotki:

- lusterko z kompasem:

dsc011279269881.jpg

- kierownica z A4B8 S-line z multifunkcją od Siemiana (jeszcze raz wielkie dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: )

dsc011269257663.jpg

- grill S4 z czarną obwódką (znaczek zamienię na S-line jak tylko wykombinuję jak go tam ładnie i bezszkodowo wkomponować)

dsc011299289641.jpg

I parę fotek ogólnych :) po użyciu Meguiar's NXT Tech Wax 2.0 i Chemical Guys Wheel Guard:

dsc011289280545.jpg

dsc011249228224.jpg

dsc011239212233.jpg

dsc011209179050.jpg

dsc011219191768.jpg

Opublikowano

to teraz pora na ciemne środki lamp + białe kierunki :naughty:

Opublikowano

chwali się dobre podejście o dbanie o auto :) przy użyciu dobrych kosmetyków :good:, następnym razem kup szampon Gold Class, jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

chwali się dobre podejście o dbanie o auto :) przy użyciu dobrych kosmetyków :good:, następnym razem kup szampon Gold Class, jest :kox:

Dzięki za uznanie :hi:

Gold Class jest w moim posiadaniu od ponad roku :D Zresztą jak wiele innych kosmetyków samochodowych ;)

Opublikowano

a to się chwali :) warto zainwestować w kosmetyki i wygląd auta

Opublikowano

zgadzam się :) nigdy nie wierzyłem w te specyfiki dopóki nie wypróbowałem ich na A3... :good:

Opublikowano

Fajny ten kompas...tylko do czego on sluzy? :decayed:

Opublikowano

pozbądź się lepiej chromu :decayed:

Opublikowano

ja to w przerwie wymieniłem tylko ramki na klubowe a co ;):polew:

Opublikowano

zdecydowanie

Opublikowano

kompas :mysli: zawsze wiesz czy jedziesz w kierunku Rosji czy Niemcowni albo w góry albo nad morze :polew: mam kompas w aucie i czuję się jak w USA bo tam głównie tak się jeździ wg. wskazań kompasu

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Staszek20VT piekna ta twoja maszyna :slina: a robiles kalibracje lusterka i czy dobrze ci wskazuje :wink4:

Dziękuję, sporo rzeczy od Ciebie mam nadzieję wprowadzić :hi:

Tak, kompas jest skalibrowany wg zaleceń fabryki i porównałem z navigacją - wskazania prawidłowe.

Jak to mi Siemian napisał - mała rzecz, a cieszy. :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 09:27_________________________________________________Dziś wymieniłem u siebie nieszczęsny moduł zegara radiowego i wszystko działa, "palemka" się pojawiła, co prawda nie od razu, ale się pojawiła i czas się zsynchronizował. Zmiana kodowania nie była potrzebna. :naughty:

[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 19:16_________________________________________________Kurcze, dawno nic nie "updejtowałem" bo byłem zajęty "trochę" testowaniem nowych zabawek:

dsc01202r.jpg

dsc01203w.jpg

Poza tym zbieram graty do zmiany wystroju środka, zwiększając możliwości AV wozidełka :)

Opublikowano

Zamiast wydawać kase na te specyfiki właduj tam w koncu 2din sprzęcik :wink4:

I wywalaj ten chrom czym prędzej. :good:

Opublikowano
  • Autor

Ale mnie te specyfiki kosztują grosze, a pozwolą wrzucić RNS-E i parę innych bajerów :)

No z tym chromem to coś się z czasem zrobi...

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Długo nie było żadnych updejtów, bo i nie ma już czego w sumie dokładać :) I raczej się na nowe mody nie zanosi, ponieważ obok zadomowił się większy braciszek, a mianowicie Audi A5 coupe 3.0 TDI quattro.

Mam nadzieję, że niedługo "niunia (A4)" znajdzie godnego nowego właściciela.

Opublikowano

Mikołaj przywiózł ? :decayed:

Opublikowano

Witam. Powiedz mi a kiedy będziesz sprzedawał swoją a4 i w jakiej kwocie. Może być na wp.

Opublikowano
Długo nie było żadnych updejtów, bo i nie ma już czego w sumie dokładać :) I raczej się na nowe mody nie zanosi, ponieważ obok zadomowił się większy braciszek, a mianowicie Audi A5 coupe 3.0 TDI quattro.

Mam nadzieję, że niedługo "niunia (A4)" znajdzie godnego nowego właściciela.

gratuluję, A5 to naprawdę super auto! :good: ale większy braciszek to to nie jest :wink: chyba, że piszesz o miejscu z przodu :wink: załóż wątek w odpowiednim dziale i pokaż to cudo.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.