Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny


virus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam mały problem z moja audiczką pojawila mi sie kontrolka na desce żółta z jakby silniczkiem pojechalem na vaga i okazało sie ze to zawór podciśnienia turbiny pisalo cos takiego ze sie wystarczająco nie otwiera i teraz pytanie na allegro sa zawory z 3 miejscami na rurki a u mnie są 2 rurki od podcisnienia i wmiejscu 3 rurki jest taki plastik i czy jak kupie ten z 3 wyjsciami to czy bedzie pasował i czy jak załoze taki czujnik to bede musial pojechac kasowac bledy czy kontrolka sama zgscnie

tu jest fotka takiego czujnika z allegro

egr_valve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest czujnik od EGR (czarna główka), szukaj z białą. (tak samo wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podalem tylko przyklad nie moge znalesc na allegro czujnika o dokladnym nr tu gosc sprzedaje jakis z b5 http://www.allegro.pl/item280297303_zawor_czujnik_turbiny_audi_seat_skoda_vw_nowy.html

ale czy ten czujnik bedzie pasowal i ma wlasnie to trzecie wyjscie

a tutaj jest wlasnie taki sam nr ja amm dokladnie 8E0 906 627 C a gosc sprzedaje bez literki C niby ale jak pisales Iverson ze jest czarny nie wiem czym to sie różni i ten jest niby na 3 fotce z tym plastikiem i 2 wyjsciami tylko ten plastik u mnie byl u góry tak jak zalaczonej fotce wyżej jest 3 wyjscie

http://www.allegro.pl/item279997062_zawor_agr_egr_tdi_vw_audi_n18_nowy_warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór podciśnieniowy turbiny musisz znaleźć (N75), to co pokazujesz to jest od EGR, nie wiem gdzie dokładnie się znajduje w B6, ale ma napewno biały łebek. szukaj!! najważniejsze zeby wtyczka się zgadzała, reszta to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to 3 wyjscie moge olac?? i czy to z b5 czy z b6?

dd2dbdc66e38d66e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 mam 3 wyjscia na wężyki. Widać na rys. tylko 2-nie chce Cię w bład wprowadzać. poczekaj niech ktoś z B6 sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba tak zrobie bo pewnie nigdzie nie dostane takiego jak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...