Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam mały problem z moja audiczką pojawila mi sie kontrolka na desce żółta z jakby silniczkiem pojechalem na vaga i okazało sie ze to zawór podciśnienia turbiny pisalo cos takiego ze sie wystarczająco nie otwiera i teraz pytanie na allegro sa zawory z 3 miejscami na rurki a u mnie są 2 rurki od podcisnienia i wmiejscu 3 rurki jest taki plastik i czy jak kupie ten z 3 wyjsciami to czy bedzie pasował i czy jak załoze taki czujnik to bede musial pojechac kasowac bledy czy kontrolka sama zgscnie

tu jest fotka takiego czujnika z allegro

egr_valve.jpg

Opublikowano

To jest czujnik od EGR (czarna główka), szukaj z białą. (tak samo wygląda)

Opublikowano
  • Autor

podalem tylko przyklad nie moge znalesc na allegro czujnika o dokladnym nr tu gosc sprzedaje jakis z b5 http://www.allegro.pl/item280297303_zawor_czujnik_turbiny_audi_seat_skoda_vw_nowy.html

ale czy ten czujnik bedzie pasowal i ma wlasnie to trzecie wyjscie

a tutaj jest wlasnie taki sam nr ja amm dokladnie 8E0 906 627 C a gosc sprzedaje bez literki C niby ale jak pisales Iverson ze jest czarny nie wiem czym to sie różni i ten jest niby na 3 fotce z tym plastikiem i 2 wyjsciami tylko ten plastik u mnie byl u góry tak jak zalaczonej fotce wyżej jest 3 wyjscie

http://www.allegro.pl/item279997062_zawor_agr_egr_tdi_vw_audi_n18_nowy_warszawa.html

Opublikowano

Zawór podciśnieniowy turbiny musisz znaleźć (N75), to co pokazujesz to jest od EGR, nie wiem gdzie dokładnie się znajduje w B6, ale ma napewno biały łebek. szukaj!! najważniejsze zeby wtyczka się zgadzała, reszta to to samo.

Opublikowano
  • Autor

czyli to 3 wyjscie moge olac?? i czy to z b5 czy z b6?

dd2dbdc66e38d66e.jpg

Opublikowano

Ja w B5 mam 3 wyjscia na wężyki. Widać na rys. tylko 2-nie chce Cię w bład wprowadzać. poczekaj niech ktoś z B6 sie wypowie.

Opublikowano
  • Autor

nikt wiecej nie pomoże ?? :(

Opublikowano

Pewnie pisało " open or short.." - prubowałeś poruszać wtyczką albo coś w tym stylu.

Opublikowano
  • Autor

tak i nic dalej to samo :confused4:

Opublikowano

Jedź do ASO kup orginał i po sprawie taki zawór nie jest drogi :):a4fan:

Opublikowano
  • Autor

i chyba tak zrobie bo pewnie nigdzie nie dostane takiego jak ma byc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.