Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Terkot klimatyzacji


markie7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki!

Problem z klimatyzacją ogólnie powszechny, aczkolwiek nie mogłem znaleźć konkretów na forum.

Gdy włącze klimatyzację, słychać ten oto przeraźliwy terkot :

Gdy dodam gazu (pod koniec filmiku) terkotanie ustaje, jednak gdy puszcze gaz, znowu się nasila...

Moje pytanie do Was brzmi: Czy ktoś się z tym spotkał/naprawił/uporał? Chłop od nabijania klimy zbadał komputerkiem i mówi że sprężanie i inne parametry są wporządku.

Jeżeli ktoś naprawił tą usterkę to poproszę o orientacyjny koszt :)

PS. Audi A4 B5 grudzień 2000 r.

Pozdrawiam ![br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________Nikt się z tym nie spotkał? Nikt tego nie naprawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko sprężarka niedawno byl podobny temat jeśli mnie pamięć nie myli oddaj do sprawdzenia i regeneracji jeśli trzeba bo jak zatrzesz to będzie drożej, co do kosztów mechanik mi powiedział że wyslę tą do firmy na regenerację plus jego zarobek razem powinno mi starczyć 800zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem. Na początku terkot a następnie zatarta sprężarka przy okazji opiłki z zatartej sprężarki zniszczyły mi osuszacz i zawór rozprężny czy coś w tym stylu dokładnie nie pamiętam. Oczywiście cały układ do czyszczenia. Zapłaciłem 1100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tę mi sie wydaję ze to sprezarka ci padła a to sie liczy spore koszta . chiacz cięzko okreslić . troche znam sie na klimie ale nie weim jak to z tego filmiku patrzec na to ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprężarka to lepiej kupić używkę bedzie taniej

Nie kupuje się używek, zwłaszcza z internetu, nigdy nie wiesz co bierzesz. W takie rzeczy można się pobawić w egzotycznych autach, gdzie dostepność części jest kiepska i te są drogie, a do B5 sprężarek po regeneracji do wyboru jest multum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...