Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uszkodzony FIS


xDiselx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyswietlaczem, mianowicie nie wyswietla mi tak jak powinien czyli "gladko" stalo sie to jakis czas temu gdy auto stalo na mrozie i gdy rano odpalalem to zauwazylem ów problem czy moze to byc wina samego wyswietlacza czy moze jakis styk, tasma, wtyczka etc spotkal si ektos moze z takim czyms prosze o jakies sugestie i jak sie do tego zabrac?? dodam ze gdy stukam w wyswietlacz to czasami zalapie i swieci przez chwile normalnie, zalaczam krotki filmik z problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony licznik, podobno są goście, co to naprawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobny problem co autor tematu, czy ktoś może się orientuje gdzie to można naprawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zbigok wszystkie aukcje, które podałeś dotyczą monochromatycznych wyświetlaczy, w poniedziałek będę dzwonił do firmy podanej post wyżej, ale z tego co widzę też naprawiają tylko mono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to przepraszam. :wstydliwy:

Ale, może wiedzą, kto mógłby pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś potrzebował info w sprawie naprawy kolorowego fisa, to otrzymałem odpowiedź od firmy Aceef, którą zamieszczam poniżej

Witam

Jeśli naprawa wyświetlacza jest możliwa (bo nie zawsze jest) to koszt naprawy "zamknie się" w 100zł.

Gdyby okazało się, że moduł wyświetlacza jest do wymiany to koszt wyniesie 300zł.

Pozdrawiam

ACEEF

między czasie dowiedziałem się, że podobno w okolicach Radomia też jest podobna firma i jeszcze tam uderzę, bo do Zielonej Góry mam koło 500km więc będzie to moja ostateczność - ważne, że się to da naprawić

Pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________Jednak w Radomiu mi tego nie zrobią i będę wysyłał licznik do Zielonej Góry, w związku z tym mam pytanie jak zdemontować licznik z a4 b6 - niestety nie mogę nigdzie znaleźć żadnej instrukcji.

I jeszcze jedno pytanie czy jak zdemontuje licznik i zostawię auto bez licznika na koło 7dni to nic mu nie będzie po ponownym włożeniu licznika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ja sie uporalem z tym problemem samodzielnie :> troszke sie nagimnastykowalem ale sie udalo niestety nie mialem aparatu ani telefonu pod reka w trakcie dzisiejszej naprawy takze dokladnych zdjec nie posiadam jakby ktos mial zdjecia rozebranego wyswietlacza dokladniejsze to moglbym je zedytowac co gdzie i jak, tak po ktotce to po rozebraniu licznika i wyjeciu wyswietlacza ktory znajduje sie w obudowie metalowej musialem ta obudowe delikatnie rozebrac sklada sie z 2 czesci ta z dolu wyswietlacza sciagnalem, pod nia z drugiej strony wyswietlacza miesci sie plytka od ktorej wychodzi tasma laczaca te plytke z wyswietlaczem, i teraz z boku miedzy obudowa a tasma ktora sie tam znajduje wsadzilem po dlugosci kawalek gumki recepturki tak mniej wiecej 5cm dlugosci moze to byc tez cos innego, ale chyba najlepiej gumka bo jest elastyczna i dobrze dociskala ta tasme do wyswietlacza i w moim przypadku to pomoglo i jak narazie zaoszczedzilem pare zł :naughty: a widok znow poprawnie dzialajacego wyswietlacza bezcenny :decayed: zobaczymy na jak dlugo pomogl ten zabieg :wink4:

jedno pogladowe zdjecie ktore zrobilem dzien wczesniej w domu

http://img233.imageshack.us/f/wywietlacz2.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDiselx napisał byś mi jeszcze jak ten licznik wyciągnąć, gdzie co odkręcić, żeby nic nie urwać i nie zniszczyć.

Mógł byś też zrobić zdjęcie już naprawionego wyświetlacza podpiętego w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...