Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratki fury :) bardzo ładna :kox:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co do auta to ciekawy jestem ile wyjdzie po programie kucy i NM :cool1

nastawiam się na 280ps i 580nm (bezpiecznie)

Ps. dzisiaj jadę na wagę :) zobaczymy co pokaże

myslisz, że będzie żwawszy od B7?? :mysli:
Opublikowano
  • Autor

a co do auta to ciekawy jestem ile wyjdzie po programie kucy i NM :cool1

nastawiam się na 280ps i 580nm (bezpiecznie)

Ps. dzisiaj jadę na wagę :) zobaczymy co pokaże

myslisz, że będzie żwawszy od B7?? :mysli:

nie ma opcji żeby nie był

Opublikowano

Skrzynia podobno jest fajna... na IV powaznie mozna 200kmh poleciec ?

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia podobno jest fajna... na IV powaznie mozna 200kmh poleciec ?

tak

inna skrzynia, inna charakterystyka i.t.d.

sam wykres serii i rozkładu momentu jest powalający[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 10:15_________________________________________________w serii mega przyjemnie sie nim jedzie

Opublikowano

pikny sedanik, :notworthy:

Opublikowano

a co do auta to ciekawy jestem ile wyjdzie po programie kucy i NM :cool1

nastawiam się na 280ps i 580nm (bezpiecznie)

Ps. dzisiaj jadę na wagę :) zobaczymy co pokaże

dziadkowy program :tongue4:

dokładnie to nie jakiś opa wagen :gwizdanie:

celuj w 600nm :naughty:

Opublikowano

Przy takim przebiegu to serii silnik juz nie trzyma, więc po sofcie wyjdzie zdrowa seria pewnie :kox::polew: :polew:

Orzeł leciał na 4-tym biegu 200km/h :evil:

Opublikowano

Gruuubo, strasznie dlugie te skrzynie macie.

Ja nawet na V w moim ex 2.5TDI Q nie mialem 200km/h :blink:

Opublikowano

Na trasie pakuje 6 i jak bezstopniowy automat.Moge biegu nie zmieniać w zakresie 60-260km/h :decayed:

Opublikowano

Na trasie pakuje 6 i jak bezstopniowy automat.Moge biegu nie zmieniać w zakresie 60-260km/h :decayed:

Tylko przy 60km.h na 6-tym biegi przy pełnym bucie to pewnie koło dwumasowe chce wyskoczyć ze skrzyni :kox: :kox:

Ciekawe jaki bedzie wykres z hamowni, trzeba poczekać do urodzin kolegi :decayed:

Opublikowano

Na trasie pakuje 6 i jak bezstopniowy automat.Moge biegu nie zmieniać w zakresie 60-260km/h :decayed:

nie powiesz mi, ze ladnie zbiera sie od 60kmh na VI :decayed:

Opublikowano

miron i tak zamyka oczy ze strachu jak przyśpiesza

Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

miron i tak zamyka oczy ze strachu jak przyśpiesza

ja zamykam przy hamowaniu :polew: :polew:
Opublikowano

miron i tak zamyka oczy ze strachu jak przyśpiesza

ja zamykam przy hamowaniu :polew: :polew:

wymień klocki :decayed:

Opublikowano

Bez problemu 200 na czwóreczce :decayed:

Tak, ale jakie obr 5tys. ? i,czy to tak bez problemu to nie wiem :wink4:

Opublikowano

Na trasie pakuje 6 i jak bezstopniowy automat.Moge biegu nie zmieniać w zakresie 60-260km/h :decayed:

nie powiesz mi, ze ladnie zbiera sie od 60kmh na VI :decayed:

Jedzie

:decayed:

Bez problemu 200 na czwóreczce :decayed:

Tak, ale jakie obr 5tys. ? i,czy to tak bez problemu to nie wiem :wink4:

Nie mam pojęcia kiedyś sprawdzę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi o to że tym silnikiem się jeździ 200 na 4 biegu - chodzi o to że da się dobić na 4 biegu do 200 (dla samego sprawdzenia)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.