Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na żywo prezentują się lepiej i sprawiają wrażenie większej, na A5 w każdym razie takie odniosłem wrażenie

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie bawi mnie kosmetyka jeżeli chodzi o silnik - zbieram kase na grube mody silnika :decayed:

Ps. parametry marzenie

Opublikowano

nie bawi mnie kosmetyka jeżeli chodzi o silnik - zbieram kase na grube mody silnika :decayed:

Ps. parametry marzenie

To wpadaj miron do Wrocka do chłopaków z ECU - mi zostawisz swoją, ja Ci oddam swojego AVF i będziesz miał tłuściocha po grubym sofcie :kox::naughty:

Zauważ, że właśnie spełniam Twoje marzenia :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki - ten przeskok mocy mógłby mi zawrócić w głowie :decayed:

Na standard-miejski soft jestem umówiony tam gdzie zawsze :) i może to będzie środa.

A że wiem czego się mogę spodziewać i nie jest to moje pierwsze auto które robię traktuję to jak np. kolejną wymianę oleju :)

No ale nie powiem - gdybym miał odebrać autko po modach jakie zrobił Patrox to pewnie czekał bym z niecierpliwością i cieszył się jak małe dziecko z lizaka :kox:

Opublikowano

widziałem dzisiaj w realu b8 s line- ależ zadziornie byglądała :slina: :slina: :slina: ale kółka miała słabsze od naszego bohatera :good:

Opublikowano

Dzięki - ten przeskok mocy mógłby mi zawrócić w głowie :decayed:

Na standard-miejski soft jestem umówiony tam gdzie zawsze :) i może to będzie środa.

A że wiem czego się mogę spodziewać i nie jest to moje pierwsze auto które robię traktuję to jak np. kolejną wymianę oleju :)

No ale nie powiem - gdybym miał odebrać autko po modach jakie zrobił Patrox to pewnie czekał bym z niecierpliwością i cieszył się jak małe dziecko z lizaka :kox:

Miron idzie w innym kierunku ..... lans pod remizą w sobotni wieczór...... :polew:

lans.....

Opublikowano

jutro sobie to puszcze na moim BOSE sound system:) i będzie gitara, jeszcze szyby otworzę i będzie lansik może nie na stoku ale na wale (miedzeszyńskim).

Opublikowano

jutro sobie to puszcze na moim BOSE sound system:) i będzie gitara, jeszcze szyby otworzę i będzie lansik może nie na stoku ale na wale (miedzeszyńskim).

już to ćwiczyliśmy odzew jest prawidłowy :polew:

Opublikowano

A zauważyliście że ta czarna z teledysku ma delikatnego zeza ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i po programie - jak zawsze z pracy Patryka mega zadowolony z odczuć z jazdy tymbardziej.

Troszke zabawy z autem było, w sumie wgrane były 4 softy, z 6 schamowań ( troszke się Patryk bawił :) )

Był i soft na 265ps i 291ps :decayed:

Ostatecznie wyszło tak:

seria : 243,0ps - 503,2Nm

program: 278,9ps - 599,8Nm

wykresik wkleję w wolnej chwili - autko pomyka całkiem przyzwoicie pod każdym kątem - jeżeli chodzi o V-max to udało mi się dzisiaj w 4os. pojechać 260km/h - aż się boję co będzie przy jednej osobie i kołach 17

I powiem tak - nie wyobrażam sobie auta o tych parametrach z napędem na jedną oś :)

Ps. Paweł dzięki za towarzystwo :wink4:

Opublikowano

jakie odczucia po programie w porównaniu do B7?

Opublikowano

Spodziewałem się więcej kuników zwłaszcza po ostatniej B7 tam miałeś ich chyba więcej hehe

Opublikowano

291 ps? nie zły koks musiał być... a jak auto chodziło na 291? duża chmura z rury czy co?

Opublikowano
  • Autor

nooooo jedzie znacznie lepiej - chce wyrwać kierownicę z rąk

myślę że kwestia kilku dni i zrobię porównanie z B7 na drodze :wink4:

Opublikowano

Aaa nie zauważyłem że był i na 291KM :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Spodziewałem się więcej kuników zwłaszcza po ostatniej B7 tam miałeś ich chyba więcej hehe

po pierwsze to są tylko dane papierkowe

po drugie wszystko od danej sztuki zależne :wink4:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 23:13_________________________________________________

291 ps? nie zły koks musiał być... a jak auto chodziło na 291? duża chmura z rury czy co?

coś tam z jakimiś temperaturami było nie tak - za wysokie - czego zostawienie nie było by w stylu Patryka i obniżył do poziomu bezpiecznego + standardowo jego rezerwa :)

nigdy nie pytam co i po co (ja nie muszę i nie znam się na tym)- wiem że zawsze ma zrobić tyle ile uważa za bezpieczne :)

Opublikowano

no i po programie - jak zawsze z pracy Patryka mega zadowolony z odczuć z jazdy tymbardziej.

Troszke zabawy z autem było, w sumie wgrane były 4 softy, z 6 schamowań ( troszke się Patryk bawił :) )

Był i soft na 265ps i 291ps :decayed:

Ostatecznie wyszło tak:

seria : 243,0ps - 503,2Nm

program: 278,9ps - 599,8Nm

wykresik wkleję w wolnej chwili - autko pomyka całkiem przyzwoicie pod każdym kątem - jeżeli chodzi o V-max to udało mi się dzisiaj w 4os. pojechać 260km/h - aż się boję co będzie przy jednej osobie i kołach 17

I powiem tak - nie wyobrażam sobie auta o tych parametrach z napędem na jedną oś :)

Ps. Paweł dzięki za towarzystwo :wink4:

I ja dziękuję bardzo fajny dzień! :)

Opublikowano
  • Autor

program:

e42f2c05507251bam.jpg

seria:

95c180437855e519m.jpg

Opublikowano

Seria widzę że bardzo zdrowa była :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.