Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
spoko - szkoda tylko że nic o tym nie wiedziałem :whistling:

Ps. ile dostał zniżki :naughty:

z tego co mówił z 2300 + wysyłka na 2000 z wysyłką w cenie

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to fajna cena - fajnie że mogłem pomóc :wink:

Opublikowano
spoko - szkoda tylko że nic o tym nie wiedziałem :whistling:

Ps. ile dostał zniżki :naughty:

z tego co mówił z 2300 + wysyłka na 2000 z wysyłką w cenie

no to ładnieee - dobrą flaszkę coś czuję Mirek dostanie :wink:

Opublikowano
spoko - szkoda tylko że nic o tym nie wiedziałem :whistling:

Ps. ile dostał zniżki :naughty:

z tego co mówił z 2300 + wysyłka na 2000 z wysyłką w cenie

no to ładnieee - dobrą flaszkę coś czuję Mirek dostanie :wink:

i co on z tą flaszką zrobi:grin:

Opublikowano
  • Autor

pewnie stłuczę zanim doniesie do domu - albo impre zrobi i pół knurowa będzie na bani chodzić

Opublikowano

miron, nie moge znaleźć info, na jakich sprężynach posadziłeś auto? Rozumiem, że amorki to ori s line?

Opublikowano

eibach pro kit :wink:

Opublikowano

na s line amorach ta?

Opublikowano
na s line amorach ta?

mlody Ty sie nie interesuj tylko zakladaj ejra :-P

Zadnych airow

Opublikowano
  • Autor

mam ori amory s-line i wymienione sprężyny z s-line -20 na eibach pro kit -35

Opublikowano

mierzyłeś może ile siadło na tych sprężynach? Znalazłem h&ry -40mm do A6stki i sie zastanawiam

Opublikowano
mierzyłeś może ile siadło na tych sprężynach? Znalazłem h&ry -40mm do A6stki i sie zastanawiam

Nie zastanawiaj się, bierz! Skoro u Mirona siadło dość fajnie na -35 to na -40 będzie idealnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
mierzyłeś może ile siadło na tych sprężynach? Znalazłem h&ry -40mm do A6stki i sie zastanawiam

u mnie siadło chyba dokładnie tyle ile podają czyli jeszcze -1,5 od tego co było - no i fajnie że siadło dość równiutko przód/tył

Ale nie posadził bym już autka nawet 0,5cm niżej - teraz ma idealnie - najlepiej z wszystkich A4 które miałem

Opublikowano

A co za guma na tych dwudziestkach?

Opublikowano
  • Autor

wcześniej była 265 - przy planach obniżenia poszedłem w stronę 245 żeby opony delikatnie poszły w trapez bo wcześniejsze mi delikatnie obcierały przy pełnym załadunku i jakiś wybojach

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

245/35/20

Opublikowano

Rozumiem, no ogólnie to chciałem posadzić auto na gwincie ale tak mi sie fajnie jeździ na tym s line, że myślę, że tylko sprężynami obniżę trochę i powinno być OK. Chyba jakiejś wielkiej różnicy jeśli chodzi o właściwości jezdne nie ma po zmianie sprężyn co?

Opublikowano
  • Autor

w moim wypadku praktycznie nieodczuwalne - auto może sztywniejsze ale max 5% - nic a nic więcej

Opublikowano

ile dałeś z sprezynki?mniej niz 700?Moze byc na priv.

Opublikowano
  • Autor

jakieś 650zł z przesyłką - kupowane bezpośrednio z Eibach - czekałem jakieś 5 dni

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 22:32 ----------

Kilka foto w nietypowej scenerii po mojej pierwszej styczności z mechaniczną polerką - na żywo jestem mega zadowolony z 16 godzin pracy (pamiętając że była to mega amatorka) aczkolwiek ciężko oddać efekt aparatem wartości 400zł :decayed:

1c76ba06aee5bb3dm.jpg

183300111a83829cm.jpg

c910430b2976eda3m.jpg

6e3d3850e5055546m.jpg

4c843d315048f4efm.jpg

b037780f0821e4d8m.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.