Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron bardzo brawo za włożoną pracę ale masz rację nietypowa ta sceneria:facepalm::grin::grin::wink:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 167 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poleci szydera :decayed:

Opublikowano

Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

Opublikowano
  • Autor

sceneria pasuje do furki.................. i w drugą stronę :wink:

Opublikowano
(pamiętając że była to mega amatorka)

pewnie podłapałeś ten tekst od żony po pierwszym razie:decayed::grin:

Opublikowano
Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

na listopad go :kox:

Opublikowano

Miron coś ci umarło w aucie :grin:

co do roboty to się ją oceni we wtorek na grilu:decayed:

Opublikowano
Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

na listopad go :kox:

:grin: Twojego auta też nie pamiętam z kalendarza :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

To Wy mi powiedzcie - ja nie mam czasu za dużo dla forum - wybierzcie stąd jakieś fotki :decayed:

Opublikowano

mirek podrzuć linka skąd zamawiałeś te springi :hi:

Opublikowano

Twoja ostatnia podróż z Mirkiem :sarcastic:...

Opublikowano
Mirku, powiedz mi... dlaczego tego auta nie ma jeszcze w kalendarzu?! :whistling: wygląda świetnie! a sceneria... dość nietypowa :grin:

To Wy mi powiedzcie - ja nie mam czasu za dużo dla forum - wybierzcie stąd jakieś fotki :decayed:

mogę? :decayed: jutro w robocie przejrzę te 86 stron i coś znajdę :grin:

Opublikowano
  • Autor

jedrekx - możesz - możesz :decayed:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Twoja ostatnia podróż z Mirkiem :sarcastic:...

te nagrobki to tych, którym udało się mnie objechać w ostatnim tygodniu :grin:

Ps. już mnie raczej więcej nie objadą :decayed:

Opublikowano

A Szymeniu też tam jest bo właśnie z nim pisałem:grin:

Opublikowano
  • Autor

to dotyczy tylko obcych i głównie z BMW :grin:

Opublikowano
:thumbup1::wink::wink::wink:
Opublikowano

kupiłeś polerkę to kup jakieś "lustro" (czytaj aparat foto, lutrzanka cyfrowa)

Opublikowano
  • Autor

prędzej pożyczę dla kilku fotek - wujek (właścicel posesji na której robiłem foto) kupił ostatnio jakiegoś nikona za prawie 5 tyś zł i chwalił się że niby za***iste foto robi - więc chyba skorzystam i sprawdzę

Opublikowano
A Szymeniu też tam jest bo właśnie z nim pisałem:grin:

o k**wa,własnie zdobyłes 100pkt respektu

:decayed::doh:

Opublikowano

to rób jakieś sensowne fotki tym Nikon'em :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.