Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz lepsze zimówki niż ja lato :doh:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mirek, Ty masz te rotory "Bremen"? jesteś z nich zadowolony? bo intensywnie o nich myślę (jeżeli A5 u mnie zostanie).. a nie uśmiecha mi się wydawać 7 tys na felgi.. :facepalm: a Bremen ma niezłe parametry w 19" :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

Opublikowano

też od nich brałem do BMW i byłem zadowolony również :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Szwagier kupił B8 to było komu 17 sprzedać :decayed:

Po prostu mu wcisnąłes :evil2:

nie ma coś z życia - miał wybór

albo przkładamy b&o oraz kamerę cofania do mojego albo kupuje moje zimy :grin:

Opublikowano
ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

Naprawdę sa OK :thumbup1:

Opublikowano

Patrze na te rotory 20'' i mnie ślina zalewa :kox:

Opublikowano
  • Autor

może nawet moje będę sprzedawał - jeszcze na gwarancji - 3000zł

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

bez opon oczywiście lub z oponami ale cena 5500zł

Opublikowano
ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

na allegro są produkcji niemieckiej - i nazywają je "Bremen", są jeszcze produkcji włoskiej.. te produkcji niemieckiej mają parametry 19x8,5" i ET 29 więc idealnie by było :naughty: no nic pomyślimy jak mi się rozjaśnią sprawy z samochodem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

8,5 cala to wg mnie jest idealnie

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

te "Bremen" to jakieś inne więc Ci nie powiem jakie one są

Opublikowano

odezwę się do Ciebie, jak się zdecyduję :hi:

Opublikowano

Jędrek co Ty gadasz ? Jakie 7 tysi ? Były ostatnio w dziale o gratach do B8 Rotory z A5 za 4 czy 4,5...

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

sorry 4,9 ale poza pójdą pewnie taniej..

Audi A5 S5 RS5 alufelgi 19 cali 8T0 oryginał 6,5mm (3615053754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sorry Miras za śmiecenie :wink:

Opublikowano

mironku - podrzuć linka do człowieka od którego brałeś te 6 kompletów :wink:

Opublikowano
  • Autor

a co potrzeba ? może będę umiał załatwić

Krystian Śledź alusport.pl

Opublikowano

Miron ociągasz się! :decayed: Daj jakieś foto z przymiarki kół na zimę... :cool:

Opublikowano
  • Autor
Miron ociągasz się! :decayed: Daj jakieś foto z przymiarki kół na zimę... :cool:

coś Ty taki napalony jak szczerbaty na suchary - będą wszystkie koła na aucie to się fotki porobi - nie chce mi się zmieniać kół dla samych zdjęć a zmieniać na zimę jeszcze nie mam zamiaru - na razie pogę Ci jedynie powiedzieć że powinno być ładnie :decayed:

ew zrobię w wekend foto zestawu ale nie na aucie tylko obok :wink:

Opublikowano
Miron ociągasz się! :decayed: Daj jakieś foto z przymiarki kół na zimę... :cool:

coś Ty taki napalony jak szczerbaty na suchary - będą wszystkie koła na aucie to się fotki porobi - nie chce mi się zmieniać kół dla samych zdjęć a zmieniać na zimę jeszcze nie mam zamiaru - na razie pogę Ci jedynie powiedzieć że powinno być ładnie :decayed:

ew zrobię w wekend foto zestawu ale nie na aucie tylko obok :wink:

Starzejesz się. :naughty: P.S. Powinno być ładnie. :decayed::wink4:
Opublikowano
  • Autor

Akjam - to tylko koła na zimę - dlatego nie mam ciśnienia - i choćby nie wiem jak ładne były to żadna 18 w B8 na kolana nie powali

Opublikowano
:wink: Czekam na fotki bo koło wygląda świetnie! :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.