Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mirek, Ty masz te rotory "Bremen"? jesteś z nich zadowolony? bo intensywnie o nich myślę (jeżeli A5 u mnie zostanie).. a nie uśmiecha mi się wydawać 7 tys na felgi.. :facepalm: a Bremen ma niezłe parametry w 19" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier kupił B8 to było komu 17 sprzedać :decayed:

Po prostu mu wcisnąłes :evil2:

nie ma coś z życia - miał wybór

albo przkładamy b&o oraz kamerę cofania do mojego albo kupuje moje zimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

Naprawdę sa OK :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nawet moje będę sprzedawał - jeszcze na gwarancji - 3000zł

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

bez opon oczywiście lub z oponami ale cena 5500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoich jestem bardzo zadowolony - już chyba 6 osobą załatwiałem rotory bo ma w dobrej cenie

nie wie co znaczy Bremen ale są ok - mam jednego kolesia od którego już kilka lat biorę felunki - WRC też przez mnie brał dla kogoś - zapytaj go o jakość

na allegro są produkcji niemieckiej - i nazywają je "Bremen", są jeszcze produkcji włoskiej.. te produkcji niemieckiej mają parametry 19x8,5" i ET 29 więc idealnie by było :naughty: no nic pomyślimy jak mi się rozjaśnią sprawy z samochodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5 cala to wg mnie jest idealnie

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

te "Bremen" to jakieś inne więc Ci nie powiem jakie one są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek co Ty gadasz ? Jakie 7 tysi ? Były ostatnio w dziale o gratach do B8 Rotory z A5 za 4 czy 4,5...

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

sorry 4,9 ale poza pójdą pewnie taniej..

Audi A5 S5 RS5 alufelgi 19 cali 8T0 oryginał 6,5mm (3615053754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sorry Miras za śmiecenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ociągasz się! :decayed: Daj jakieś foto z przymiarki kół na zimę... :cool:

coś Ty taki napalony jak szczerbaty na suchary - będą wszystkie koła na aucie to się fotki porobi - nie chce mi się zmieniać kół dla samych zdjęć a zmieniać na zimę jeszcze nie mam zamiaru - na razie pogę Ci jedynie powiedzieć że powinno być ładnie :decayed:

ew zrobię w wekend foto zestawu ale nie na aucie tylko obok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ociągasz się! :decayed: Daj jakieś foto z przymiarki kół na zimę... :cool:

coś Ty taki napalony jak szczerbaty na suchary - będą wszystkie koła na aucie to się fotki porobi - nie chce mi się zmieniać kół dla samych zdjęć a zmieniać na zimę jeszcze nie mam zamiaru - na razie pogę Ci jedynie powiedzieć że powinno być ładnie :decayed:

ew zrobię w wekend foto zestawu ale nie na aucie tylko obok :wink:

Starzejesz się. :naughty: P.S. Powinno być ładnie. :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam - to tylko koła na zimę - dlatego nie mam ciśnienia - i choćby nie wiem jak ładne były to żadna 18 w B8 na kolana nie powali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...