Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Teraz kupując auto 240ps od razu na program się umawia

Przy szukaniu ogłoszeń bez Q mam mu nawet nie pokazywać

A jak na drodze widzi bez s-line to się dziwi jak można takie golasy kupować :grin:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

4 fota troche podpicowana mega by byla na kalendarz

foty ogólnie można by mieć mega dojechane ale:

pojęcia o fotografii nie mam

a foty strzelam jakimś malutkim nikonem za 400zł :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szwagier niech jeszcze zapiski odmaluje bo teraz strasznie wyglądają :wink: Furtki bardzo ładnie się prezentują :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie avant ładniejszy :wink: ale jakbym dostał sedana to bym się wcale nie pogniewał :decayed:

Opublikowano

Rotory widziane wczoraj na żywo :) prezentują się super :) a fotele :kox:

Opublikowano

Dobre fotki widze jeszcze istotny szczegół heble 320 vs 345 :naughty:

Opublikowano

Chyba 330 VS 345

Opublikowano

A ja mam pytanie.

Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach :eusathink:

:decayed: jakieś przygody :naughty:

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana :slina:

Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:

Opublikowano
A ja mam pytanie.

Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach :eusathink:

:decayed: jakieś przygody :naughty:

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana :slina:

Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:

jakbyś się skupił a nie wydurniał to byś wiedział że to dwa różne znaczki :grin:

Opublikowano
A ja mam pytanie.

Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach :eusathink:

:decayed: jakieś przygody :naughty:

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana :slina:

Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:

Bo tylko jeden to znaczek s-line :facepalm:

drugi to jakiś ulep :facepalm::naughty::kox::jerk:

Radzę prześledzić te 102 strony :wink:

Opublikowano
A ja mam pytanie.

Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach :eusathink:

:decayed: jakieś przygody :naughty:

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana :slina:

Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:

jakbyś się skupił a nie wydurniał to byś wiedział że to dwa różne znaczki :grin:

A to przepraszam :wink: za dużo wypiłem :naughty:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

A ja mam pytanie.

Dlaczego znaczek S-LINE jest na różnych wysokościach w obu gablotach :eusathink:

:decayed: jakieś przygody :naughty:

Pytam bo jestem zainteresowany zakupem sedana :slina:

Jestem napalony ale matka bardziej ode mnie:polew:

Bo tylko jeden to znaczek s-line :facepalm:

drugi to jakiś ulep :facepalm::naughty::kox::jerk:

Radzę prześledzić te 102 strony :wink:

nie żartuj nocy by mi nie starczyło:decayed:

Opublikowano

teraz mi się przypomniało że Mironowóz to przeca golas był :grin:

Opublikowano

S4 ze znaczkiem od A6 a do tego jeszcze w dieslu :polew::facepalm:

Opublikowano

Mirek czemu sprzedajesz b8 nie ma jeszcze b9 chyba :naughty:

Czyżbyś szykował sie na auto Szymona :naughty:

Opublikowano

Panowie, nie zaśmiecajcie wątku, jakbyście czytali na bieżąco to byście wiedzieli że już niedługo będzie mod który wyjaśni wszystkie Wasze wątpliwości wsadzonego tam silnika :wink:

Opublikowano
Chyba 330 VS 345

Jak się mylę to mnie poprawcie :eusathink:

S4 hamulce tarcza przód 345mm tył 330

A4 3.0---------------------320mm tył 300

Opublikowano

Tak masz rację to mnie się pomyliło :facepalm:

Opublikowano
Chyba 330 VS 345

Jak się mylę to mnie poprawcie :eusathink:

S4 hamulce tarcza przód 345mm tył 330

A4 3.0--------------------320mm tył 300

I tak właśnie jest, Audi poszło po rozum do głowi i teraz nawet w 2.0TDI na tył wkładają seryjnie 300mm

Opublikowano
  • Autor
Mirek czemu sprzedajesz b8 nie ma jeszcze b9 chyba :naughty:

Czyżbyś szykował sie na auto Szymona :naughty:

B9 jeszcze nie ma ale muszę wpłacić zaliczkę :decayed:

Pelex - znaczki były wyżej ale jak obniżyłem auto to chyba normalna sprawa że znaczki wtedy wyżej przychodzą :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.