Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] PASSAT , Logi do odczytania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o pomoc w odczytaniu logów, objawy - auto łapie muła , po wyłączeniu właczeniu jedzie znow jakis czas ok, pozniej lapie mula, i tu pierwsze 4 logi są na mule, gdzie na bardzo długim odcinku był problem aby auto pojechało do 4200 obrotow, pozniej sie odmulilo i zaczelo jechac normalnie , wiec zrobilem logi raz jeszcze na tych samych grupach . Poki co auto jezdzi normalnie, rozruszana sztanga i przepalony troche :wink4:

Obrazy trzeba powiekszyc, moge wyslac tez na maila

Grupa 000 - muł

http://img8.imageshack.us/img8/115/000mut.jpg

Grupa 001 - muł

http://img8.imageshack.us/img8/6647/001mux.jpg

Grupa 003 - muł

http://img4.imageshack.us/img4/3950/003mu.jpg

Grupa 004 - muł

http://img703.imageshack.us/img703/2223/004mub.jpg

---------------------------------------------------------

I od nowa, tyle że już normalnie jechał :

Grupa 000

http://img694.imageshack.us/img694/2659/000ok.jpg

Grupa 001

http://img534.imageshack.us/img534/9928/001okt.jpg

Grupa 003

http://img196.imageshack.us/img196/5503/003okn.jpg

Grupa 004

http://img14.imageshack.us/img14/9752/004okn.jpg

Grupa 008

http://img839.imageshack.us/img839/2302/008okn.jpg

Grupa 010

http://img851.imageshack.us/img851/7950/010ok.jpg

Grupa 011

http://img135.imageshack.us/img135/1234/011ok.jpg

Dzieki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

Po pierwsze zrób logi porządnie - gaz ma być wciśnięty do dechy - u ciebie 64%.

Poczytaj również, jak wkleić poprawnie logi. Można oczy zepsuć szukając tutaj wartości...

Jeśli się nie mylę to kąt synchronizacji oscyluje w okolicach +5???

Najlepiej byłoby, gdybyś logował 011 gdy auto z początku nie ma muła, ale łapie go podczas logowania - o taki właśnie log najbardziej chodzi.

Czekamy na poprawne logi

Opublikowano
  • Autor

No ja jechałem jako pasazer, kierowca twierdzil ze mial gaz do dechy :wallbash:

No wlasnie pozniej auto juz nie lapalo mula, po przepaleniu go , wiec, co rozruszala sie sztanga ? Wczesniej caly czas ten gosciu co ma tego passata jezdzil do max 2tys i zmiana biegu :no::wallbash:

Do tego auto to przerobiony anglik, egr zaślepiony, nie da się nic z tego odczytać ? :mysli:

Opublikowano

Spójrz sobie sam - log 010 ostatnia pozycja ! Czy tam jest 100? Nie. Jest64%. Tyle miał wciśnięty gaz.

W związku z tym potwierdza się również dawka w 008, która jest ograniczona wg życzenia kierowcy (nie wciśnięty pedał gazu).

Usiądź sam za kółko, pasażer niech trzyma laptopa na kolanach a ty wciskasz start i logujesz porządnie.

Ja tak robię (nawet bez pasażera) tylko na pustej drodze :> Haha!! :naughty:

Nie zapomnij o logach statycznych i BS.

Opublikowano
  • Autor

Ok mam nowe logi dynamiczne, jak je najlepiej wrzucic zeby byly czytelne ? Sa w pliku .csv

Opublikowano

tu je wrzuć:

http://vaglog.rtnet.pl/

Opublikowano
  • Autor

Ok, są, najpierw auto z mułem czuć jakby turbina odłączona, zero przyspieszenia, bardzo trudno osiagnac 4200 obr :wallbash:

Log (1 - 000)

Log (3 - 001)

Log (6 - 003)

Log (4 - 004)

Log (5 - 008)

Log (0 - 010)

Log (2 - 011)

I LOGI JUŻ Z TURBINĄ - po zgaszeniu silnika i odpaleniu auto normalnie jedzie :

Log (1 - 000)

Log (0 - 001)

Log (5 - 003)

Log (4 - 004)

Log (2 - 008)

Log (3 - 010)

Log (6 - 011)

Proszę o opinie

Opublikowano

ustawienie rozrzadu lezy i kwiczy

Opublikowano
  • Autor

tzn ?? Ogolnie auto jest w miare tzn po pierwsze przelozony anglik, po drugie lapie co chwile muła i turbina nie chodzi, po trzecie zaslepiony egr przez uzytkownika , ogolnie jak na auto z przekladka to masakra :shocked: Ale co do logow to prosze jasniej, bo kierowca nie kumaty

Opublikowano
tzn ??

synchronizacja rozrządu do poprawy - trzeba ściągnąć górną osłonę rozrządu i na kole zębatym ustawić - wartość w ostatniej kolumnie 004 powinna być jak najbliżej 0 lub na lekkim minusie.

W logu dynamicznym widać, że prawdopodobnie kierowniczki w turbinie się przycinają i stąd tryb awaryjny - po przegonieniu auta trochę odpuściły i już podczas logowania notlaufa nie złapał

Opublikowano
  • Autor

dzięki, coś jeszcze da się odczytać ?? :good:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 09:41_________________________________________________Panowie prosze, jak ktoś coś jeszcze więcej wie to proszę pisać ...

Opublikowano

no niewiem czy to sie skonczy na ustawieniu synchronizacji.Moze rozrzad przewalony

Opublikowano
  • Autor

Tzn ?? Ktos przy zmienianiu dał d*py ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.