Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] AUDI JAK MARZENIE


Ronin

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesiecy pracuje w Belfaście :shocked: , takie czasy musze latac samolotem do roboty i postanowiłem wykorzystać sytucje aby w czasie wolnym troche zwiedzić ten piekny kraj. :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Samochód kupiłem 2 tygodnie temu, zupełnie przypadkowo, gdyż szukałem coś innego. Ale bardzo mi się spodobał i nie było rady. Rzeczywiście jest w bardzo dobrym stanie, zarówno wewnatrz jak i na zewnatrz. Silnik dynamiczny i mimo że nie turbo to jest czym pojeździć. Ogólnie jak dla mnie super. :drool: Co najważniejsze ma żywy kolor, zupełnie inny niż w typowej produkcji.

photo013vp4.th.jpg

photo0136ln8.th.jpg

photo0137da3.th.jpg

photo0140py9.th.jpg

Chciałem troche stuningować, tylko tak sie zastanawiam CO?

Poradzcie, ja myslalem o troche innych felgach, bo te takie jakieś zwykłe.

Pozdrawiam

Ron

[nazwij proszę poprawnie temat] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuningowac ??? lampy przod po lifcie, obnizyc bo stoi jak koza, wtedy i felgi beda ci sie podobac, spoliler z klapy do smieci i bedzie fajniejsza a co do koloru to zdania beda podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Spojler zostaw jest ok.Pomalowane dokladki u ciebie daja juz duzo ;) Fele mozesz dac duzo bardziej kozackie i zmienia calkiem wyglad auta-wszystko zalerzy od tego ile chcesz wydac na nie kasy. Mozesz lekko obnizyc autko, zmienic z przodu lampy na zespolone - soczewki, z tylu rowniez mozesz cos ciekawego zapodac. Zawsze mozesz zmienic grill od s lub rs ;] Aha jeszcze lekko przyciemnic szyby i bedzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koledzy dobrze napisali ....ale ja wiem jakie sa drogi w irlandii ;) ( nie lepsze niz w polsce ) wiec z tym obnizaniem uwazaj ..... -30mm bedzie ok wg mnie

:) a do przodu valeo lampki ( beda pieknie wygladaly z tym kolorem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Felgi to nawet widzialem tutaj na forum i bardzo mi sie podobaly. Przy obnizeniu trzeba kupic nowe spreżyny, czy ktos ma doświadczenie i określone preferencje? :mysli: Myśle że do tego doloże jeszcze tylko inne lampy z przodu i będzie nieźle.

A może ten sprzedać i kupić nowszy model? :cool::wink4:

Tutaj trafiaja sie czasami super samochody, tylko trzeba się mocno naszukać, bo rynek jest bardzo dynamiczny i pełen rożnych napaleńców :kox::dance::kox: , toteż ciekawy samochód w niewysokiej cenie zaraz znajduje nabywce, doslownie z godziny na godzine. :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , że kolorek taki sam jak u mnie :kox: Zdeka niespotykany :wink4:

Co do przerobek to koledzy juz napisali co i jak . Lampy zespolone , białe kierunki w błotniki,lampy tylne po lifcie lub te z dużym białym pasem , ciemne szybki , ładne ori fele + delikatna gleba i będzie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge napisac tak samo audi jak kazde niczym specjalnym sie nie wyroznia... jedynie spojler... :) pozdrawiam

Jak to nie :bicz: .. wyroznia sie kolorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że jak przerabiać to trzeba mieć co i nie każdy tak naprawdę się nadaje do przeróbki. Drobny przykład: samochód z kolorem czarnym i jasną tapicerką w środku już daje inną jakość samochodu i nawet drobne przeróbki nadają inny, indywidualny smaczek pojazdu - :drool:........ :kox: :> - zależności od tego co chcemy uzyskać. Ja szukałem samochodu z jasną tapicerką ale nic nie mogłem trafić przez 2 miesiące. Jak wrócę to zasięgnę języka ile kosztują nowe sprężynki do tego pudełka, bo to naprawdę zmieni jego wygląd. :cool: Napiszcie, czy ktoś kupił naprawdę coś ciekawego :drool: - a może szuka.

Pozdrawiam wszystkich i dobrej zabawy w noc Sylwestrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...