Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] hidy zepsóly elektrykę w moim samochodzie


Greg a4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po 3 miesięcznym używaniu zestawu hid prawa strona nie świeci , sprawdzałem co się stało bo mam zapasowe palniki i przetwornice - atu nic kiszka NIE MA PRĄDU WCALE -co może być nie tak ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij zwykłą żarówkę halogenową i sprawdź czy świeci. A najpierw bezpiecznik, przetwornice mają spory prąd "rozruchowy", może się przepalił, albo przetwornica padła, patrz przepalił się bezpiecznik. Przynajmniej tak u mnie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podłączyłem nowe przetwornice i nowe palniki i nic -wreszcie miałem te zwykłe 2 stare żarówki h7 wpiąłem jedną po drugiej i kiszka -a prawa srona to prawa lampa co nie :) chodzi o światła mijania (tam gdzie soczewki są )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bezpieczniki sprawdź jeszcze jak koledzy wyżej napisali ( bezpiecznik nr. 20 ) :cool1:

... no i myślę , że wiesz , że prawa strona to strona pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM, która ręka jest prawa, a która lewa! :kwasny:

Nie było napisane tylko czy chodzi o całą lampę (np. brak masy) czy o zasilanie światła mijania. "Prawa strona nie świeci" to nie jest zbyt precyzyjne okreslenie.

Poza tym dla okreslenia powodu usterki nie jest ważne po której stronie samochodu jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie :)

Co tak dokładnie ? Sprawdziłeś ten bezpiecznik ( nr. 20 ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak montuję się coś o czym nie ma się pojęcia, bez względu jaki to zestaw powinno się zasilanie podłączyć bezpośrednio do aku celem odciążenia instalacji w aucie .

Wymień przekaźnik przerób instalacje i zaświeci no chyba że wypaliłeś przełącznik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a tak abstrahując zupełnie od tematu, te przetwornice jakie miałeś, "analogi" czy "cyfrowe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, ja co prawda mam cyfrowe, ale mam nadzieję, że mnie nie spotka taka niemiłą niespodzianka. Ale jak tylko zrobi się cieplej pewno zrobię jak kolega Jacek radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień przekaźnik przerób instalacje i zaświeci no chyba że wypaliłeś przełącznik :mysli:

Jaki przekaźnik ma wymienić? Jak mógł wypalić przełącznik, skoro tylko prawe światło nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień przekaźnik przerób instalacje i zaświeci no chyba że wypaliłeś przełącznik :mysli:

Jaki przekaźnik ma wymienić? Jak mógł wypalić przełącznik, skoro tylko prawe światło nie działa?

nie znam instalacji A4 - zapytaj kolegów czy są przekaźniki do świateł mijania czy zasilanie jest bezpośrednio po przełączniku tak było w starych Audi 80 wypalało styki przełącznika i coś mi się zdaje że a4 też tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...