Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Turbo padlo


marek2222

Rekomendowane odpowiedzi

witam. moja turbina sie rozleciala pekl wirnik i wciagla olej.turbina po regeneracji i pytanie czy mozliwe( jak mowi gosc co ja robil) ze dostalo sie tam cos z silnika od odmy? bo wirnik po stronie zimnej poszarpany i to od przodu a nie po obwodzie wiec mechanik mi wkreca ze cos zassala i przez to sie rozleciala.dzieki za jakies podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy robiłeś tą regenerację i jak długo po niej to się stało, gdzie to robiłeś (to też ważne), po regeneracji kto to składał i czy wirnik był wyważany?. Co obejmuje gwarancja?. Zrób jeszcze jakieś, w miarę możliwości dokładne fotki tego wirnika i turbawki od tej nieszczęsnej strony. Wrzuć to na stronę, to odzew będzie na pewno większy. Ja bynajmniej czekam na nowe wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niemam juz tej turbiny bo odrazu zawiozlem zeby zrobili,we wroclawiu na legnickiej to robilem ten nowy wirnik to przy mnie wywazali a tamten co sie rozlecial to niewiem dodam jeszcze ze kier. byly zapieczone a ja ja krecilem do ponad 4 tys.obr. to moze przez to sie ukrecil :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem powidzmy to samo wygladalo to tak

sta43018ia5.jpg

sta43019we2.jpg

U mnie na 100% cos musiało zassac bo uszkodzilo mi N75 albo po prostu padla w tym samym momencie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze kier. byly zapieczone a ja ja krecilem do ponad 4 tys.obr. to moze przez to sie ukrecil :mysli:

jeśli kierownice były zapieczone i turbo przeładowywało to mogły zostać przekroczone obroty krytyczne i wirnik się ukręcił, ale dzieje się to bardzo rzadko. jeśli bardzo przeładowywała to powinieneś łapać wcześniej tryby awaryjne, chyba że kręciłeś do końca tylko na niskich biegach. ogólnie nic już teraz nie poradzisz, moja rada jest taka żeby od razu założyc turbo ze 130stki a te resztki zostawić w rozliczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...