Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak dopasować wlaściwą zmieniarkę


paweela

Rekomendowane odpowiedzi

witam!chciałem zakupić zmieniarkę do swojego auta i mam problem z jej wyborem,ogladam aukcje i wszystkie wygladaja tak samo a ceny sa rozne i to znacznie.Jak dobrać właściwą dla mojego auta,czy numer katalogowy ma znaczenie tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to chorus II czyli z dwoma gałkami to będą pasować zmieniarki:

1. 6CD z magazynikiem (napis na przedniej klapce 6CD)

2. 6CD 1 din do schowka, wersja bez światłowodu (taka bez odstającej dupki z tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej pozbyć się tego radia i kupić co najmniej concert II, ewentualnie zamiast zmieniarki podpiąć inne zewnętrzne źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek pytał o zmieniarkę i na ten temat odpowiedź dostał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zakupiłem 6CD 1 din do schowka... szukam teraz odpowiedzniej kieszeni do tego bo w schowku oryginalnie nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem.

Wykopałem w piwnicy kieszeń po starym radiu kieszeniowym i ją dostosowałem dorabiając uchwyty dystansowe i dociąłem jakąś uniwersalną maskownicę by to jakoś wyglądało.

Trzeba uważać podczas pozycjonowania zmieniarki w schowku by drzwiczki się zamykały i nie ocierały, nie ma tam zbyt wiele miejsca, oryginalne mocowanie ma wycięte plecy i zmieniarka głębiej wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sie wlasnie boje ale sprawdzalem kieszen w ASO i powiedzieli ze powinny sie drzwiczki zamykac bezproblemowo tylko ze u nich kieszen 49zł :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś ktoś taką kieszeń z aso kupił (niby do zmieniarki) i się okazało że to do zmieniarki nie pasuje.

Poszukaj na forum i upewnij się czy to nie to samo, bo szkoda pieniędzy.

Z tego co wiem oryginalna kieszeń na zmieniarkę do schowka nie istnieje, za to jest schowek przystosowany fabrycznie przystosowany do montażu zmieniarki ale tutaj cena jest znacznie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakiej kieszeni oni mówią skoro schowek pod zmieniarkę ma inny numer części niz zwykły schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za informacje[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:02_________________________________________________mam jeszcze pytanie czy numer katalogowy ma znaczenie?bo na aukcjach zmieniarki wygladaja tak samo ale cena jest rozna czy ten numer ma znaczenie?z jakim symbolem bedzie pasowala do mojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakiej kieszeni oni mówią skoro schowek pod zmieniarkę ma inny numer części niz zwykły schowek.

wiemy... kieszeń jedna sprawa, schowek z półką druga... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak w schowku nie było zmieniarki fabrycznie to czy gdzieś są przewody do zmieniarki ukryte czy trzeba ciągnąć nowe ? Chodzi o Audi A4 B6 sedan !

Tak musisz ciagnac albo kupic gotowa wiazke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak w schowku nie było zmieniarki fabrycznie to czy gdzieś są przewody do zmieniarki ukryte czy trzeba ciągnąć nowe ? Chodzi o Audi A4 B6 sedan !

schowek jest przystosowany do "włożenia" kieszeni na zmieniarkę ;) chodzi mi o podpięcie kabli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam dziury widziałem pewno do zamocowania kieszeni do zmieniarki ale wiem ze w wielu samochodach jest nie wykorzystanych wtyczek - np. do klimy jak nie ma klimy i tak się zastanawiam czy audi też mimo nie zamontowania fabrycznie zmieniarki nie dała tam wtyczki ? musze rozebrać sam schowek i się rozejrzeć chyba że ktoś już szukał i nie znalazł lub znalazł ? bo w końcu to forum jest po to zeby sobie doradzać :) Wiec jak ktoś wie na 100% to proszę pisać jak ja bym znalazł to też napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi nie da ci klipa za 3 centy, jak za niego nie zaplacisz, a ty chcesz szukac kabla, który kosztuje 200 pln.Ktoś na forum sprzedaje kpl. z kablem nowy za 399,- za nypla moim zdaniem to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam dziury widziałem pewno do zamocowania kieszeni do zmieniarki ale wiem ze w wielu samochodach jest nie wykorzystanych wtyczek - np. do klimy jak nie ma klimy i tak się zastanawiam czy audi też mimo nie zamontowania fabrycznie zmieniarki nie dała tam wtyczki ? musze rozebrać sam schowek i się rozejrzeć chyba że ktoś już szukał i nie znalazł lub znalazł ? bo w końcu to forum jest po to zeby sobie doradzać :) Wiec jak ktoś wie na 100% to proszę pisać jak ja bym znalazł to też napisze :)

Fabrycznie nie bylo kabla do zmieniarki na 100% :) chyba ze byla zamontowana i ktos ja wyciagnal :decayed:

W B6 raczej byly zmieniarki jak ktos mial juz lepszy wypas w aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...