Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak dopasować wlaściwą zmieniarkę


paweela

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniarka to tylko zmieniarka na płyty audio mapy wkładasz do navi. Zmieniarka tylko Oryginał audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha a jak radio czyta płyty mp3 to czy do zmieniarki można wkładać mp3 czy tylko zwykłe cd?

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

A czy wszystkie oryginalne zmieniarki Audi podejdą, czy tylko niektóre bo ceny są od 130 zł do 500 zł a nawet wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko audio zmieniarki podchodzą raczej wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam ostatnie pytanie, od niedawna mam samochód, nie mam kodu do radia, czy jak podłącze zmieniarkę to muszę wpisać kod albo jak odłączę kable ?

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

myślałem nad cyfrową, ale jestem zwolennikiem oryginału

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

ZMIENIARKA CD MP3 AUDI A1 Q5 A7 A6 A4 A5 8X0035110 (4437524119) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. znalazłem taką niby czyta mp3 ale nie wiem czy będzie pasować do nawigacji BNS 5.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz w kiepskim stanie to nie będzie czytała płyt będzie przeskakiwała i później i tak kupisz cyfrowa. Do podłączenia zmieniarki nie trzeba odłączać radia od zasilania nie może być tylko włączone. Jeśli było od nowości w aucie to nie bedzie pytało o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BNS 5 pasuje cyfrowa xCarLink, polecam.

Mam takową i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmieniarka z linka nie nadaje się, jest pod instalację światłowodową. Pod taką normalną (w pełni przewodową) instalację nie było oryginalnych zmieniarek obsługujących mp3. Jeśli chcesz oryginalną zmieniarkę montowaną w schowek to musisz szukać wyglądającej z przodu tak samo jak ta z linka ale z jednym złączem wyprowadzonym na przewodzie o długości ok 5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie za poradę, będę szukał, szkoda ze niema zmieniarek mp3, ale 6 cd to i tak sporo muzyki, i dźwięk z takich płyt (oryginalnych) jest lepszy. Mam u siebie audi bose i różnica jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...