Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Listwy chromowane w koło szyb


pejek39

Rekomendowane odpowiedzi

Listwy chromowe to fajny dodatek ale z tego co wiem to nie tak prosto je założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy to bardzo ładna ozdoba nadająca nutke elegancji :th: Nie wiem jak to wychodzi w sedanie , ale w Avancie - zakupienie tych ramek na metry wychodzi ok. 80 zł. Docinasz , robisz , kleisz i masz :th:

[br]Dopisany: Grudzień 11, 2007, 05:56:51 _________________________________________________

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Słyszałem ze z tym myciem itp. to nie jest tak źle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem pół roku temu listwy z allegro 8m/45zł ,myłem już kilkanaście razy auto i narazie są jak nowe mimo,że auto stoi "pod chmurką" i przeżyło już pierwszy atak zimy i mrozów.Po co przepłacać jak nie widać żadnej różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Podzielam :th: tylko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

Oryginał to raczej nie jest :D

Ktoś prawdopodobnie bawi się w przycinanie tasmy 3M w garażu pod konkretny model.

Nie zdziwiłbym sie gdyby przyszły w paczce zwinięte w rulonik :D

Powiększcie sobie zdjęcia i zobaczcie jak profi są spasowane te listwy (szczególnie a przy trójkątnym okienku z tyłu)

Moim zdaniem tylko Ori są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

Oryginał to raczej nie jest :D

Ktoś prawdopodobnie bawi się w przycinanie tasmy 3M w garażu pod konkretny model.

Nie zdziwiłbym sie gdyby przyszły w paczce zwinięte w rulonik :D

Powiększcie sobie zdjęcia i zobaczcie jak profi są spasowane te listwy (szczególnie a przy trójkątnym okienku z tyłu)

Moim zdaniem tylko Ori są ok.

Za jedyne 700-800zł,a w ASO ponad 1000zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

To sa listwy ktos sobie prywatnie przyciol i sprzedaje.Sam sobie mozesz zrobic wedle upodobania ja robilem u siebie takie listwy i jesli sa dobrze przyklejone i przyciete efekt jest zadowalajacy, niestety mialem na dole na drzwiach ale nie pasowalo bylo jakos nie tak wiec zerwalem.Ze zerwaniem jest problem bo nie jest tak jak wiekszosc uwaza ze schodza wcale nie prawda niezle musialem sie nameczyc zeby je zerwac trudno palcami zerwac trzeba czyms podwazyc a potem energicznie najlepiej pocignac zeby zostalo jak najmniej tej listwy szarej z klejem bo chrom odchodzi a listwa zostaje na samochodzie i trzeba delikatnie skrobac potem.Ogolnie polecam zrobienie sobie czegos takiego z glowa moj samochodzik stoji nie kiedy na mrozie mylem go sto razy juz z tymi chormami i nic nie schodzi ! to tyle z mojego doswiadczenia. :audi::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listwy z aukcji sobie daruje bo są jakoś kiepsko docięte, ale chrom w koło szyb bardzo mi się podoba więc kupie na metry i sam po docinam, koszt nie wielki to jak będzie lipa to zerwę, a 700-1000zł za ori to troszkę przesada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...