Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Listwy chromowane w koło szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Listwy chromowe to fajny dodatek ale z tego co wiem to nie tak prosto je założyć...

Opublikowano

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Opublikowano

Listwy to bardzo ładna ozdoba nadająca nutke elegancji :th: Nie wiem jak to wychodzi w sedanie , ale w Avancie - zakupienie tych ramek na metry wychodzi ok. 80 zł. Docinasz , robisz , kleisz i masz :th:

[br]Dopisany: Grudzień 11, 2007, 05:56:51 _________________________________________________

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Słyszałem ze z tym myciem itp. to nie jest tak źle :wink4:

Opublikowano

ja slyszalem ze jest kiepsko no ale zalezy jakie sa te listwy moze te beda dobre

Opublikowano

Ja założyłem pół roku temu listwy z allegro 8m/45zł ,myłem już kilkanaście razy auto i narazie są jak nowe mimo,że auto stoi "pod chmurką" i przeżyło już pierwszy atak zimy i mrozów.Po co przepłacać jak nie widać żadnej różnicy :P

Opublikowano

listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada :thumbdown:

Podzielam :th: tylko ori.

Opublikowano

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

Oryginał to raczej nie jest :D

Ktoś prawdopodobnie bawi się w przycinanie tasmy 3M w garażu pod konkretny model.

Nie zdziwiłbym sie gdyby przyszły w paczce zwinięte w rulonik :D

Powiększcie sobie zdjęcia i zobaczcie jak profi są spasowane te listwy (szczególnie a przy trójkątnym okienku z tyłu)

Moim zdaniem tylko Ori są ok.

Opublikowano

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

Oryginał to raczej nie jest :D

Ktoś prawdopodobnie bawi się w przycinanie tasmy 3M w garażu pod konkretny model.

Nie zdziwiłbym sie gdyby przyszły w paczce zwinięte w rulonik :D

Powiększcie sobie zdjęcia i zobaczcie jak profi są spasowane te listwy (szczególnie a przy trójkątnym okienku z tyłu)

Moim zdaniem tylko Ori są ok.

Za jedyne 700-800zł,a w ASO ponad 1000zł :D

Opublikowano

Co myślicie o tym? warto to kupić?

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280004631

To sa listwy ktos sobie prywatnie przyciol i sprzedaje.Sam sobie mozesz zrobic wedle upodobania ja robilem u siebie takie listwy i jesli sa dobrze przyklejone i przyciete efekt jest zadowalajacy, niestety mialem na dole na drzwiach ale nie pasowalo bylo jakos nie tak wiec zerwalem.Ze zerwaniem jest problem bo nie jest tak jak wiekszosc uwaza ze schodza wcale nie prawda niezle musialem sie nameczyc zeby je zerwac trudno palcami zerwac trzeba czyms podwazyc a potem energicznie najlepiej pocignac zeby zostalo jak najmniej tej listwy szarej z klejem bo chrom odchodzi a listwa zostaje na samochodzie i trzeba delikatnie skrobac potem.Ogolnie polecam zrobienie sobie czegos takiego z glowa moj samochodzik stoji nie kiedy na mrozie mylem go sto razy juz z tymi chormami i nic nie schodzi ! to tyle z mojego doswiadczenia. :audi::thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Te listwy z aukcji sobie daruje bo są jakoś kiepsko docięte, ale chrom w koło szyb bardzo mi się podoba więc kupie na metry i sam po docinam, koszt nie wielki to jak będzie lipa to zerwę, a 700-1000zł za ori to troszkę przesada. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.