Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ładnie leży yebana :good::kox:

niestety to już max :( słychać obcieranie na dołkach i pod większym obciążeniem, a mam jeszcze z 5cm gwintu :>

Opublikowano

ładnie leży yebana :good::kox:

niestety to już max :( słychać obcieranie na dołkach i pod większym obciążeniem, a mam jeszcze z 5cm gwintu :>

kiedys sie widzielismy na al. Pilsudskiego ja wyjezdzalem ze stacji koza na 18 :decayed:

ladnie sie ten Twoj wozek prezentuje

u mnie zostalo jeszcze 6cm gwintu przod i 3cm tyl

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ładnie leży yebana :good::kox:

niestety to już max :( słychać obcieranie na dołkach i pod większym obciążeniem, a mam jeszcze z 5cm gwintu :>

kiedys sie widzielismy na al. Pilsudskiego ja wyjezdzalem ze stacji koza na 18 :decayed:

ladnie sie ten Twoj wozek prezentuje

u mnie zostalo jeszcze 6cm gwintu przod i 3cm tyl

pozdrawiam

pamietam, pamietam, felgi sline'y miałeś :)

Opublikowano

kolejny ladny 1z :naughty:

Opublikowano

ładnie leży yebana :good::kox:

niestety to już max :( słychać obcieranie na dołkach i pod większym obciążeniem, a mam jeszcze z 5cm gwintu :>

kiedys sie widzielismy na al. Pilsudskiego ja wyjezdzalem ze stacji koza na 18 :decayed:

ladnie sie ten Twoj wozek prezentuje

u mnie zostalo jeszcze 6cm gwintu przod i 3cm tyl

pozdrawiam

pamietam, pamietam, felgi sline'y miałeś :)

si :good:

Opublikowano

:hi: widziałem sztukę na żywo na majóVWce, ładne wozidełko :kox::good:

edit: o nawet jedna fotka się znalazła :gwizdanie: foto by arsen forum VW

http://galeria.jastkow.eu/main.php?g2_itemId=7534

Opublikowano

widziałem i ja, miałem podejść obczaić moje wtyczki do lamp, ale wstydliwy jestem i nie bardzo byłem w stanie rozmawiać :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

lepiej żebyś nie widział jak je podłączyłem :bag::decayed: kiero tez mam od Ciebie Krycha :good:

Opublikowano

Kolejna czarnulka :kox:

Opublikowano

Super autko, fajnie się patrzy na tak zadbanego 1zeciora :good:

Opublikowano
  • Autor

doszła wlepa :rolleyes:

20110603120.jpg

20110603122.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka, widuje Ją dosyc często. Może spotkamy się dziś w piatek na McBułce tak po 21.00 na puławskiej.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

właśnie przed chwila przejeżdżałem tamtędy :> niestety dzis nie dam rady, otwieram piwerko i ide zakładac grill od eSy :naughty: w nastepny piątek chętnie :)

edit

jednak bede na macu;d

Opublikowano

nooo grill zrobił swoje. stałem swoim Avantem naprzeciwko, a kumpel Wiktor jak wjechał swoim żółtym jajkiem ( S4 ) odrazu się zapytał co to za nowa eSa w Lublinie się pokazała wskazując na twoje autko. Ładnie siedzi na glebie- gratuluje Naleśnika, Acha i te twoje 17 wyglądaja na żywo na 18`. Wszystko dzieki LOW & Slow.

Opublikowano
  • Autor

kojarzyłem tego avanta z dope włąsnie, nie wiedziałem ze to Wy :tongue4: a jak usłyszałem dźwięk tej esy :slina: :slina: po nocy mi sie śniło, naprawdę :polew: aż mnie coś wczoraj naszło żeby swojego sprzedawać...

btw: co to miales za lapmy z przodu? wyglądały na jakieś ciemne

Opublikowano

Lampiszony DEPO z ciemnymi środkami kupione po okazyjnej cenie

o takie o : 1643587200

narazie stoi jak koza moj avant i ciagle na zderzakach z zimowego setup-u, ale w połowie miesiąca ma sie to zmienic.

A ta S4 to juz nie seria, turbinki od RS4, jeden centralny IC i w planach wieksza pompa i wtryski od Mustanga Sheelby... powoli idzie do przodu z planami co do tego jajeczka.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :good: rozglądam się właśnie za jakaś ciemną lampą na przod.

grill od eSy on board :naughty:

201106111881.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Czemu zmieniasz z xenonów na żarówki Osram ??

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze xenon chińszczyzna, po drugie brak spryskow, po trzecie prawy żarnik czasami nie chciał świecić, po czwarte na Osram Night Breaker mam dużo większa widoczność. Może kiedyś założę 4300k, bo jednak biała barwa wygląda lepiej na samochodzie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.