Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szukam 4 dekielków OOOO do felg, jak bym ktoś miał na stanie, chętnie łyknę :)

coś w ten deseń (dekle vw)

20110328417.th.jpg

20110328419.th.jpg

20110328420.th.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wstaw nowe foto;)

Opublikowano
  • Autor

narazie dwie fotki:

78753798.png

37265919.png

Uploaded with ImageShack.us

w miedzy czasie przybyło parę rzeczy, niedługo porządne zdjęcia i opis.

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

prezentuje się :kox:

ja bym jeszcze zmienił znaczek s-line z grilla na znaczek klubowy

Opublikowano

ciemny kolor+ta fela robi robote :kox:

Opublikowano

Najlepsza felga ;)

Opublikowano

ladna :kox:

Opublikowano

zazdroszczę KW :wink4:

ładne autko

jedynym minusem dla mnie jest malowanie feli reszta ok i plany tez na + :hi:

Opublikowano
  • Autor

zazdroszczę KW :wink4:

ładne autko

jedynym minusem dla mnie jest malowanie feli reszta ok i plany tez na + :hi:

dzieki ;):hi:

Fela robiła by robotę, niedawno widziałem avanta b6 na czarnej feldze s-line i się zakochałem :kox: ale kasa poszła na przegub i łożysko lewe oraz obie końcówki drążka lemfordera. Ale malowanie w niedługiej przyszłości bankowo ;)

Opublikowano

wiesz ze czarne Fele wizualnie wyglądają na dużo mniejsze

zamiast malowania Fel zakup obramowki szyb ;)

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem ze ta felga zginie na tym aucie, ale czarna błyszcząca felga + białe zaciski robią robotę podczas jazdy :kox:

W planach mam tylko OOOO srebrne zostawić, reszta co się da na ciemno :D

Opublikowano

Na blachach LU :mysli:

może ogarniesz się kiedyś z tym cwaniaczkiem wojcim i wpadniesz na spot do LZ...?[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 23:17_________________________________________________

adsc41311.jpg

a z tą fotką śmiało bym walił do kalendarza klubowego :good:

Opublikowano
  • Autor

można, kiedy planowany jakiś najbliższy? ;)

wybieram się na majovwke do Ryk :wink4:

Opublikowano

chcesz wszystko na czarno, przecież lampy już miałeś

Opublikowano

można, kiedy planowany jakiś najbliższy? ;)

wybieram się na majovwke do Ryk :wink4:

To tak jak ja :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za miłe słowa :) w nagrodę mała sesja, i parę rzeczy które doszły :)

- dekielki do felg,

- kiera s4,

- sticker :kox:

- klocki przód ATE,

- końcówki dróżka lemfordera,

- prawe łożysko i przegub,

- dywaniki welurowe - antracyt

59355f726dffc243m.jpg3c0a9da81958f92cm.jpg494f41b757ede098m.jpgea80b049230d7130m.jpg6ad72da9de2d772am.jpg

f0c7addff6820bf0m.jpg7674e008c6111bf8m.jpg 9e370adfdd129e98m.jpgc59d1cfe25f3f00am.jpga80e60d92fb63871m.jpg

b84098eece5e1e0bm.jpg0faa3056ae7c2a62m.jpg316fb796c06d1297m.jpg172e6f64f6f246a8m.jpgec943657da91e891m.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

ale dupecka :kox::decayed:

Opublikowano

Piękne auto widziałem wczoraj na żywo pod placem zamkowym ok 19:30 w Lbn :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki dzięki :)

mam ori wtyczki do lamp, dziś muszę podłączyć prawą lampę, bo jeżdżę tylko na mijania :bag:

Opublikowano

ładnie leży yebana :good::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.