Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] DRL Led L shape ala Mercedes


szuwx

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobia dokładniejsze zdjecia i podesle ci na PW,diody to oryginał z A4 B8,w oryginale wiadomo jak one swiecą. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim aucie, by tego nie zrobić, wirtualnym czy realnym i tak jest to wiocha na maksa. :thumbdown:

medik lepsze to niz te dajlajny od philipsa w połączeniu z halogenami :wallbash: niedosć że świeci jak odblask to i nie wygląda, noi sąsiad w vectrze bedzie miał podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobia dokładniejsze zdjecia i podesle ci na PW,diody to oryginał z A4 B8,w oryginale wiadomo jak one swiecą. :good:

:notworthy::hi:

Gdybyś też mógł dodać do tego PW opis jak to robiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pasek oryginanych LEDów najszybciej chyba wymontować z lamp TT lub A6.

IMG_4104.jpg

Wyciągając je z A4 B8 musiało być strasznie dużo rezania żeby je wpasować w lampe A4 B6. Pasek z TT lub z A6 jest płaski i zdecydowanie łatwiej go zaadaptować. Do tej pory zrobił to w swoim B6 z niezłym skutkiem Adamoo.

081510163105.jpgadamooo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pasek oryginanych LEDów najszybciej chyba wymontować z lamp TT lub A6.

IMG_4104.jpg

Wyciągając je z A4 B8 musiało być strasznie dużo rezania żeby je wpasować w lampe A4 B6. Pasek z TT lub z A6 jest płaski i zdecydowanie łatwiej go zaadaptować. Do tej pory zrobił to w swoim B6 z niezłym skutkiem Adamoo.

081510163105.jpgadamooo.jpg

AFAIK Adamo musiał (a raczej wykonawca tego moda) musiał przenieść w obudowie lampy wyżej oba odbłyśniki (nie wiem jak to nazwać) świateł: xenon i drogowe. A takiego rezania w lampie nie biorę pod uwagę.

081510163105.jpgdsc00016an.th.jpg

Te ledy z B8 są mniejsze a przez to zajmują w lampie mniej miejsca. Szukam rozwiązania dającego mi w końcu możliwość podpięcia DRL do MCE z B7 tak bym miał światła dzienne sterowane przez moduł centralnej elektryki. (wykorzystujący czujnik światła i deszczu itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ledami z A6 jest wieksze rezanie,bo sa wieksze,maja troche inny kąt i trzeba duzo podszlifować zeby weszły,tez próbowałem je załozyć,ale dałem sobie spokój z nimi,po drugie wiadomo jak jest z żywotnoscia tych ledów :thumbdown:palą się na potęge,a te pokazane na zdjeciach są z RS6.

Na ledach z B8 nic nie zmienia się w lampie i można je bardziej spasowac prawie w kazdej lampie,bo każda dioda ma osobny własny radiator i są połączone elastyczną taśmą.

W swoich lampach mam zamontowane po 2 paski z B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ledami z A6 jest wieksze rezanie,bo sa wieksze,maja troche inny kąt i trzeba duzo podszlifować zeby weszły,tez próbowałem je załozyć,ale dałem sobie spokój z nimi,po drugie wiadomo jak jest z żywotnoscia tych ledów :thumbdown:palą się na potęge,a te pokazane na zdjeciach są z RS6.

Na ledach z B8 nic nie zmienia się w lampie i można je bardziej spasowac prawie w kazdej lampie,bo każda dioda ma osobny własny radiator i są połączone elastyczną taśmą.

W swoich lampach mam zamontowane po 2 paski z B8.

zrób jakaś fotkę :) a czym się rożni pasek A6 od RS6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pict6841.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pict6842.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pict6843.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pict6844.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

W pasku z A6 ledy przylutowane są bezpośrednio do płytki i jest ich 6szt,a w RS6 diody sa na radiatorach i jest ich 10szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie nigdy nie oddaje stanu rzeczywistego,tym bardziej z komórki,a swieca jak w oryginale B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem na mieście B6 zdaje się z czyms takim

https://www.dectane.de/product_info.php?info=p31504_dayline-headlights-audi-a4-8e-01-04---drl-optic---chrome.html

i przyznam że świetnie to wyglądało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakiej wersji były te które ja widziałem na mieście ale wyglądały naprawde dobrze

- czyściutkie przejrzyste klosze bez zaparowań, porysowań itp.

- do tego jasne bielutkie światło zarówno mijania jak i postoje

- i dobrze dopasowane diodowe kierunki

A czemu te DEPO były nie fajne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...