Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jaki żarnik w B6 po VINie


majkel20

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzi mi ktoś po VINie w ETCE czy gdzieś jaki żaarnik u mnie siedzi? D1S czy D2S

WAUZZZ8E63A314264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyciągnij zarnik z prawej strony ale wg. mnie (nie wg VIN) wychodzi na to, że masz D2S bo masz zwykły Xenon (ja tak miałem w B6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie słyszałem że jedni mają D1S jedni D2S i że niby po VINie można sprawdzić. Będę próbował wyciągać, choć dostęp kiepski, a wyjmować lampy mi się nie chce na razie. Myślałem później to zrobić, po wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem żarniki bez wyciągania lamp :cool1:

wyciągnij obudowe filtra powietrza i będziesz miał łatwy dostęp do żarnika

z mojego doświadczenia to D1S są w BiXenonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też się nad tym zastanawiałem - jaki jest żarnik w zwykłym ksenonie? I nawet tu na forum czytałem sprzeczne informacje - jeden mówi, że D1S, drugi natomiast że D2S... Naprawdę, najlepiej będzie go wyjąć i sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAUZZZ8E63A314264

myślałem, że tak jak ja w swoim B6 2001r masz D2S ale widocznie z wiekiem się zmieniło

mam info z ASO, że masz D1S co nie zmienia faktu iż sprawdziłbym organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1S to do d... :/ wrrr [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:07_________________________________________________Bylem przed chwilą, próbowwałem wyciągnąć żarnik, nie ma szans, nie wiem jak to zrobiłeś bez demontażu reflektorów. Trochę dekielek udało mi się otworzyć i ujrzałem prawdopodobnie tą podstawę żarnika srebrną od D1S :/

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:16_________________________________________________Jakie polecacie? Philips, Osram, Xenotec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na lampę z góry jest naklejka z info o żarówkach ja mam xenon d1s wymiana bez wyjmowania lamp,miałem osram i takie kupiłem podobno ori były właśnie osram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bixenonach zawsze były D1S a w zwykłych na początku D2s później po 2002 D1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę dawali te D1S kurde, nie mogli zostać przy D2S? Naklejki nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 B6 2002 rok D1S, da sie wyciągna zarniki bez wyciagania lamp

Do demontazu obudowa filtra powietrza (prawa strona) i zbiorniczek plynu wspomagania (lewa strona)

A tak swoja droga, mozecie polecic jakas pewna aukcje z alezadrogo z dobrymi palnikami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sprawdzony sprzedawca? Żarniki 100% oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że D1S to chyba Chinole nie podrobili, co innego D2S, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupiłem żarniki Philipsa. Co mnie martwi to to, że nie są identyczne. Czy powinny być takie same? Chodzi mi o wysokość, nie są równe, i te druty po bokach w innym odcieniu. Czy kupiłem podróbkę?

c41e473e242f44f8m.jpg

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 12:12_________________________________________________Looknie ktoś na tę fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sprawdzony sprzedawca? Żarniki 100% oryginalne?

i jedne i drugie to podróby na 100% podobno da się dostać ori d2s ale te d1s 100% podróby chińszczyzna, pudełka drukowane w polsce, nie właściwe, ori pudełka otwierają się wzdłuż szerszej krawędzi, a żarnik można poznać po ściągnięciu srebrnej metalowej obudowy, musi być hologram, żadna podróba go nie ma..... także uważajcie...[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 14:13_________________________________________________

Koledzy, kupiłem żarniki Philipsa. Co mnie martwi to to, że nie są identyczne. Czy powinny być takie same? Chodzi mi o wysokość, nie są równe, i te druty po bokach w innym odcieniu. Czy kupiłem podróbkę?

c41e473e242f44f8m.jpg

[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 12:12_________________________________________________Looknie ktoś na tę fotkę?

tak ciezko poznac, sciagnij obudowe metalowa zobacz czy jest hologram czarny matowy podobny do tego co jest na naklejce. jesli nie ma nic to masz 100% podróbe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...