Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wentylator klimy


rafalx11

Rekomendowane odpowiedzi

przy jednym z uchwytów jest takie plastikowe zabezpieczenie. Trzeba je odgiąć i przekręcic wentylator. 1 razem tez sie meczylem

no wlasnie jest na dole kolo kompresora ale nie wiesz kolego moze w ktora strone trzeba ja odgiac bo probowale we wszyskie strony i nic

z tego co pamiętam to w stronę silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyciągnąłem wentylator i go zakręciłem . Problemy były tylko z kablem zasilającym żeby go wsadzić tak jak był . A wentylator stojąc od przodu po odkręceniu śrubki przekręca się w prawo do oporu i wychodzi w stronę silnika . Jest on na trzech takich zasuwkach i wychodzi tylko w jedną stronę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Wszyscy piszecie że za pierwszym razem jest problem z wymontowaniem wentylatora klimy.

Właśnie mam z tym walczę :wallbash:! Odkręciłem wkręta, i nie mogę obrócić obudowy wentylatora!

Ktoś coś pisał o jakiejś zapadce. Jeśli ktoś z was jest świeżo po robocie niech wytłumaczy dokładnie gdzie jest ta zapadka jak się ją naciska, żeby obrócić ten wentylator! Z góry dzięki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musisz przekręcić cały wentylator w prawo czy w lewo . Przyjrzyj się a zobaczysz w którą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych zapadek. Obraca się i tyle. Stojąc przed samochodem prawą stronę ciągnij do góry. Zerknij sobie jak to wygląda w nowym wentylatorze. Jeżeli go nie masz zerknij na zdjęcia na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w moim wentylatorze jest zapadka! Umiejscowiona jest przy dolnym ramieniu obudowy wentylatora.

Skubana trzymała mocno, namierzyłem ją z kanału!

Aby zdemontować wentylator klimy trzeba:

- zdemontować plastikowy wlot powietrza do filtra (dwa wkręty)

- zdjąć osłonę paska zębatego,

- wykręcić 1 wkręt pry górnym ramieniu obudowy wentylatora,

- potem naciskająć dźwignię zapadki (w kierunku do ramiena obudowy) obrócić obudowę wentylatora.

Pozdrawiam!

Floyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...