Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Nieprzyjemny zapach z wentylacji


emil0510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Strasznie warczał mi wentylator nawiewu. Wyjąłem schowek, ale nie potrafiłem odkręcić wentylatora. Pojechałem do mechanika, wyjął wentylator a w nim mnóstwo śmieci i jakiś kawałków czegoś (ok. 4 cm na 2 cm podłużnych). Po otwarciu pokrywy filtra (nad wentylatorem) stwierdziliśmy potworną dziurę w filtrze. Poza tym obok akumulatora też były śmieci i takie same jak w wentylatorze kawałki. Wymieniłem filtr na nowy i teraz potwornie śmierdzi z nawiewów. Ma ktoś pomysł jak zlikwidować ten nieprzyjemny zapach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najdziwniejsze, że ten sam smród czuję jak podniosę klapę silnika. Nie wiem, czy jakieś zwierzaki nie dostały się ale którędy ?? :kwasny:

:shocked: kto wie... wszystko możliwe....

Poczytaj sobie również tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0;highlight=odgrzybianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zimnem różne gryzonie szukają ciepła i ochrony przed wiatrem. Sprawdź dokładnie szczelność wentylacji. to dziadostwo mogło wleźć nawet od strony kabiny i teraz się rozkłada lub liofilizuje w kawałkach :kwasny::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zimnem różne gryzonie szukają ciepła i ochrony przed wiatrem. Sprawdź dokładnie szczelność wentylacji. to dziadostwo mogło wleźć nawet od strony kabiny i teraz się rozkłada lub liofilizuje w kawałkach :kwasny::sick3:

może tak być - i jeździsz teraz z jakimiś średnio świeżymi czworonogami

spróbuj z tą wentylacją, coś ze szczelnością mogło się wydarzyć, auto na kanał i oglądanko się szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filtra kabinowego tak? PS. Mam ten sam problem z nieprzyjemnym zapachem... Odgrzybiałem już 2 razy + nowy filtr i dalej zalatuje smrodkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...