Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Digital Music Changer szum w glosnikach pomiedzy utworami!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum doradzili mi abym zamiast zmieniarki oryginalnej do swojej navigation plus kupil adapter mp3. Tak zrobilem zakupilem adapter Digital Music Changer YT-M06 nie xscarlink, po podlaczeniu wszystkiego do radia wszystko gra, poza jednym bardzo specyficznym i wkurzajacym dzwiekom jakby jakies zaklocenia slyszane w glosnikach pomiedzy utworami. Czy to normalne w takich urzadzeniach czy jest mozliwosc ich usuniecia. Bardzo prosilbym o jakies sugestie. Dodam, ze podczas sluchania radia to nie wystepuje Pozdrawiam.[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________Taki adapter

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-vw-audi-skoda-mp3-jakosc-cd-i1508023540.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego podłączone pod Mp3

http://allegro.pl/adapter-aux-in-vw-audi-seat-mfd-f-vat-i1515786001.html

i powiem Ci szczerze,że pomiędzy piosenkami lub jak go odłączę to cicho słychać radio :mysli: ale to w niczym nie przeszkadza jak dla mnie (ja taniej dostałem taki adapter :cool1:, ach ten VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj jestem posiadaczem DCM. Fakt jak nie odtwarza nic to slychac bardzo cicho radio w tle, praktycznie niezauwazalnie.

To co mnie na razie irytuje to dziwne przelqczanie miedzy "plytami " wcisne 1 ona przeskakuje na 2 wcisne 4 ona wskakuje na 5. Mam utworzonych 6 katalogow CD01 itd. Probowalem tez z CD1 itd ten sam problem sie pojawial.

Auto Audi b5 radii Symphony

Jakies sugestie co moze byc tego powodem?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...