Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z klimatyzacją - Lublin ?


Ksiezyc

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym, iz klima,a takze sterowanie kierunkiem nadmuchow nie dzialaja :cry:

klima jest nabita, panel wyswietla wszystko dobrze. silniczki wydaja sie byc dobre(podlaczone pod baterie dzialaja).uzytek z panela mam jedynie taki,ze reguluje sile nadmuchow i ladnie wyglada :dance: co moze byc tego przyczyna? z tego co sie dowiedzialem,to albo tasma w panelu(zimne luty) albo jakis moduł. wydaje mi sie,ze najlatwiej byloby sprawdzic podlaczajac moj panel do czyjegos samochodu,albo czyjs panel do mojego samochodu...i tu zaczynaja sie schody. probowalem kupic panel,ale w okolicy nie maja nigdzie takowych (uzywanych oczywiscie).1.czy jest ktos z Lublina,kto bylby mi w stanie pomoc(panelem lub samochodem)?[oczywiscie odwdziecze sie] 2.gdzie znajduje sie ten modul? 3.co mam zrobic? :confused4: od ponad roku nie mam klimy, a chcac zmienic z cieplego na zimne musze siegac do nog pasazera i zmieniac recznie ustawienie tej "wajchy". nastawic nadmuch na szybe wogole nie jestem w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie blokada silniczków.

Mogę to zrobić :P

silniczek odpowiedzialny za przestawianie nadmuchow z nog na twarz (niebieska "wajcha") rozkrecilem,przeczyscilem - dalem to komus i ten ktos podlaczyl pod baterie. podobno silniczek dawal jakies oznaki zycia... czy to dalej moze byc to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawy podstawowe zrób w Climatronicu i powinno zacząć chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...