Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Audi A4 1.8 T AEB pytanie o instalacje LPG?


nysa_86

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem propozycje montażu instalacji LPG do swojego auta i proszę o opinie doświadczonych kolegów:)ja się na tym kompletne nie znam stag jest duzo tanszy ale czy wystarczy?

Stag 300plus+ reduktor Tomasetto lub Zavoli N+ wtryskiwacze Valtec czerwone

BRC sequent 24- pomarańczowe wtryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 popraw temat.

Po drugie ani reduktor ani wtryski sie ni nadaja do tego auta :thumbdown:, Stag jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam wtryski Hana H2000 zielone i reduktor Scorpion GT i zapitala jak zły, spalanie na poziomie 14l LPG, elektronika Staga jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw co ma kolega to jest Ok jezeli nie bedzie zwiększał mocy silnika to mozna dac mniej wydajne Hany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ja założyłem już pod zwiększenie mocy na wyrost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu zakładałem BRC Sequent 24 za 2600.

Czy przy tak małej różnicy cenowej opłaca się brać składaka? (Sam też brałem pod uwagę stag+zavoli S+ matrixy cena 2300zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Staga, wtryski Hana typ B czerwone powinny Ci styknąć jak nie będziesz nic mocy podnosił i reduktor ja miałem na początku Zavoli Zeta S ale lepiej o wiele mi lata na Scorpionie GT, powinien Ci wystarczyć Scorpion ST lub KME Gold. Wybierz sobie co będzie najlepiej cenowo Ci odpowiadać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zavoli sie nie nadaje do turbo, tzn mozna jezdzic ale na innych reduktorach bedzie szybsza reakcja na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam STAG300 i reduktor Zavoli Zeta N i nie narzekam - nie widzę dużej różnicy między benzyną a lpg. Na tej instalacji jeżdżę 2,5 roku. Kiedyś pisałem do przedstawiciela Zavoli człowiek stwierdził, że reduktor zeta N jest wystarczającym dla 150 konnego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N jest dobra do 120-130KM lepiej gdybys miał S, to ze nie widzisz różnicy świadczy o dobrze wystrojonej instalacji ale gdybys pokazał mapy wyszłoby czy jest wszystko OK. Po zmianie na inny reduktor zauważyłbys różnice w reakcji silnika na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... ze względu, że nie mam porównania jaka jest różnica między N a S to nie będę się "upierał" - ale nie narzekam na moje "graty", dodam tylko, że udało mi się na nich rozwinąć prędkość 220km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam wtryski Hana H2000 zielone i reduktor Scorpion GT i zapitala jak zły, spalanie na poziomie 14l LPG, elektronika Staga jak najbardziej.

Chlopaki powiedzcie mi czy ten zestaw co podal HarryH wystarcz na 1,8T ponad 200kucy?

I czy bardziej sie oplaca kupic skladaka czy odrazu caly zestaw? Oraz czy bardziej sie oplaca kupic skladaka/zestaw i dac do zmontowania czy zlecic wszystko firmie zajmujacej sie zakladaniem gazu? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego to kompletowałem z myślą o chipie na 180KM, także spokojnie i 200 kucy pociągnie z zapasem ;)

A ja Ci polecam znaleźć dobrego gazownika i przedstawić mu tą konfigurację i na pewno będziesz zadowolony, jest forum poświęcone instalacjom LPG tam napisz to fachowcy Ci doradzą, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego to kompletowałem z myślą o chipie na 180KM, także spokojnie i 200 kucy pociągnie z zapasem ;)

A ja Ci polecam znaleźć dobrego gazownika i przedstawić mu tą konfigurację i na pewno będziesz zadowolony, jest forum poświęcone instalacjom LPG tam napisz to fachowcy Ci doradzą, ja tak zrobiłem i jestem zadowolony ;)

Dzieki wielkie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...