Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Audi A4 1.8 T AEB pytanie o instalacje LPG?


nysa_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja wam koledzy powiem jaką ja mam instalację. Sterownik Agis, reduktor Zawoli N i wtryski Magic Jet pojedyncze nie na listwie. Powiem tak przed montażem tez dużo czytałem na forum i wg forum na tym zestawie auto nie powinno jeździć tak jak na benzynie dodam że miedź 6mm , a chodzi lepiej jak na pb. Chodzi też o to by mieć dobrego gazownika który się na tym zna. Mi zakładał gaz kolega który zagazawał już kilka 1.8t i wszystkie śmigają. Powiedział że ta moja instalacja i po programie na 180KM też będzie chodzić. Generalnie chodzi tu o pojęciu w instalowaniu i wysterowaniu tego wszystkiego. Jeśli chodzi i sterownik Agis jest mało znany ale posiada największą ilość ustawień ze wszystkich sterowników dostępnych na rynku. Jeśli chodzi o reduktor to jak zobaczyłem takie maleństwo to powiedziałem mu że nie będzie chodzić, ale on mnie ciągle przekonywał żebym się nie martwił. I miał rację. Najważniejsze są ciśnienia żeby trzymał w każdym zakresie obrotów i trzyma, a zapasu ma jeszcze tyle że 200 kucy by ogarnął. Dla zainteresowanych sterownikiem link do strony http://www.drypa.pl/kategoria415_WTRYSKI_AGIS_-_Agis_4_cyl..html Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pilot81

ja też mam elektronikę Agis'a ale ta starszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wpardzie bez turba silnik ale mama brc sequent 24 za 2900.. i jest gitara.. a za 3300 w czakramie montuja do turbo - bynajmienj pol roku temu to bylo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam wtryski Hana H2000 zielone i reduktor Scorpion GT i zapitala jak zły, spalanie na poziomie 14l LPG, elektronika Staga jak najbardziej.

Chlopaki powiedzcie mi czy ten zestaw co podal HarryH wystarcz na 1,8T ponad 200kucy?

Powinien dać radę na 180napewno, najpierw miej te 200rumaków;) pozatym zavoli nie nadaje sie do tego silnika zavoli zakłada sie do wolnossaków.

I czy bardziej sie oplaca kupic skladaka czy odrazu caly zestaw? Oraz czy bardziej sie oplaca kupic skladaka/zestaw i dac do zmontowania czy zlecic wszystko firmie zajmujacej sie zakladaniem gazu? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...