Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] moje B7 BPW


remus_kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mija już pół roku od momentu nabycia prze zemnie Audiany B7 2.0 TDI BPW.

Byłem po nią u zachodnich sąsiadów.

Jest to srebrzysta sztuka o przebiegu 200 000 km. Ma parę bajerów ale nie za wiele. Najważniejsze to to że na razie jeździ bez problemowo. Felerny imbusik od napędu pompy oil wymieniony w Niemczech podczas akcji serwisowej.

Jak dla mnie to bardzo fajna furka.

Jeszcze raz witam klubowiczów.

dsc08038l.jpg

dsc08036s.jpg

dsc08042a.jpg

dsc08045v.jpg

dsc08047.jpg

dsc08046.jpg

dsc08041w.jpg

dsc08040m.jpg

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam także,przebieg odpowiedni do rocznika :good:

widzę koła 17 cali a czy zawieszenie też masz obniżone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam także,przebieg odpowiedni do rocznika :good:

widzę koła 17 cali a czy zawieszenie też masz obniżone ?

ja bym rzekł że 1BE/1BV z naciskiem na 1BE moim zdaniem[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________Fajna jest ta ramka na przednią rejestrację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S- line nie ktoś rezał tylko auto ma wewnętrzny S- line :), wcale nie taki golas jak piszesz, bardzo ładne auto.

Załadujesz na przód bixenon i auto odmłodnieje :).

Powodzenia w modach i oby służyła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S- line nie ktoś rezał tylko auto ma wewnętrzny S- line :), wcale nie taki golas jak piszesz, bardzo ładne auto.

Załadujesz na przód bixenon i auto odmłodnieje :).

Powodzenia w modach i oby służyła :).

mówisz? wiesz a przedni zderzak seria, a listwy S-line... :) stąd mówie że rezał... a i w Sline były sportowe siedzenia? Podkreslam sportowe nie Slinowe (te mają skórke po bokach i logo na fotelach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam także,przebieg odpowiedni do rocznika :good:

widzę koła 17 cali a czy zawieszenie też masz obniżone ?

Tak. Zawias na minusie.

Samochód nie rezany. Wszystko dokładnie sprawdzone w ASO (mam tam kumpla :>).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

fajna furka :good: życzę bezawaryjności :)

S- line nie ktoś rezał tylko auto ma wewnętrzny S- line :), wcale nie taki golas jak piszesz, bardzo ładne auto.

Załadujesz na przód bixenon i auto odmłodnieje :).

Powodzenia w modach i oby służyła :).

mówisz? wiesz a przedni zderzak seria, a listwy S-line... :) stąd mówie że rezał... a i w Sline były sportowe siedzenia? Podkreslam sportowe nie Slinowe (te mają skórke po bokach i logo na fotelach)

jest to s-line sport pakiet kody wyposażenia: E4J i WQZ

w kodzie WQZ jest: zawiasik 1BE, listwy boczne ze znaczkami, znaczek w grillu, kiera i gałka pikowana, stołki sportowe, dekory aluminiowe/rybia łuska ale... dlaczego ramka wokół biegów nie jest w kolorze listw :mysli:

tutaj masz fotkę mojej Audicy właśnie z takim pakietem (ja mam wszystkie dekory jednakowe) :

70dc173230560d3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ramka koło lewarka jest inna.

Nie wydaje mi się żeby ją ktoś mógł wymienić. Może tak była i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ramka koło lewarka jest inna.

Nie wydaje mi się żeby ją ktoś mógł wymienić. Może tak była i już.

fajna furka...co do ramki było już na forum że tak niektórzy mają ale tylko w b7 że jest ona w innym kolorze niż reszta, nie chce mi się szukać ale na bank było to opisywane już :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ramka koło lewarka jest inna.

Nie wydaje mi się żeby ją ktoś mógł wymienić. Może tak była i już.

fajna furka...co do ramki było już na forum że tak niektórzy mają ale tylko w b7 że jest ona w innym kolorze niż reszta, nie chce mi się szukać ale na bank było to opisywane już :good:

tak jak piszesz Dziadku, w b7 ta ramka bardzo często była inna ale w tym pakiecie powinna być jednakowa z listwami

@remus zakładaj BiXenony z białymi kierunkami i będzie malinka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport czy S-line... nie ważne jeśli nic nie rzeźbione wypadkowo to najważniejsze :-)

dziwnie tylko wygląda przedni zderzak nie S-linowy z listwami od S-lina z boku :)...pokaż jeszcze z tyłu auto na fotce.

Co do wyposażenia to nie taki golasek jak mówisz :)...

i nie słuchaj ich!! nic nie dodawaj... mi tez mówili tylko dodaj to czy tamto i fajnie... ale wierz mi na tym się nie kończy i lista opcji rożnie z miesiąca na miesiąc a w portfelu coraz mniej :)... a rezanie uzależnia :P[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 14:11_________________________________________________co do pakietów S-line jest troche namieszane...

widziałem a4 b7 z włąsnie czarnym dekorem w okół skrzyni i nic nie było robione a Sline był w papierach... innym detalem są progi (listwy widoczne przy otwartych drzwiach) czasem są Sline a czasem zwykłe... no rules...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie tylko wygląda przedni zderzak nie S-linowy z listwami od S-lina z boku :)...pokaż jeszcze z tyłu auto na fotce.

Co do wyposażenia to nie taki golasek jak mówisz :)...

A gdzie Ty tam widzisz listwy boczne z S-line :mysli: wg mnie to sa zwykle listwy, no bo chyba nie masz na mysli tych na drzwiach na ktorych jest emblemat S-line...

Ogolnie bardzo fajne wozidelko bezawaryjnej jazdy zycze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty tam widzisz listwy boczne z S-line :mysli: wg mnie to sa zwykle listwy, no bo chyba nie masz na mysli tych na drzwiach na ktorych jest emblemat S-line...

dokładnie to miałem na myśli... listwy boczne Sline nie progi... z zewnątrz Slina brak tutaj moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...