Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy ktos montowal maty grzewcze na siedzenia ??


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie montowalem ale gdzies posiadam schemat elektryki jak i pokrętła do regulacji (pozostalosc po siedzeniach).

jak cos wal na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podczepie do pytania z tym , że mam grzane "d*py" z przodu a chciałbym zrobić na tyle ? Duzy to koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, a gdzie zamoncisz ich sterowanie?

Dla mnie zbedene podgrzewanie na tyle. Niech sie martwia pasazerowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie montowalem ale gdzies posiadam schemat elektryki jak i pokrętła do regulacji (pozostalosc po siedzeniach).

jak cos wal na PW.

Ja ostatnio odkryłem ... a wlasciwie to moje 4 litery odkryły bo je podpieklem, ze w siedzeniu kierowcy bez wzgledu na to , na jaki poziom ustawie grzanie , to czesc boczna siedziska grzeje na maxa.

chetnie bym sie podpial pod prosbe o schematy el. i moze jakies rady jak sie do tego dobrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie odpowiedzi na pytanie nie otrzymalem czy warto to robic i jakie sa koszta. przegladam neta i ciezko jest znalesc maty na siedzenia moze zna ktos jakies linki. sama instalacja to pikus. nie wiem jak wyglada sprawa zalozenia mat w aucie. trzeba zdemontowac welur z siedzen czy nie na problemu z pozniejszym jego zalozeniem?? jakie maty czy pasuja z a6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikus

ode mnie to dwa kroki w bok prosze :bicz3:

Zadzwon do ASO zapytaj ile kosztuja.

Poszukaj na allegro bo nei raz cale siodla chodza bardzo tanio.

By zalozyc pewnei trzeba cale siedzisko rozbierac, a to troszke zabawy ejst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zobacz te maty może się będą nadawać

http://moto.allegro.pl/item282290907_mata_grzewcza_podgrzewacz_fotela_grzejnik_w_fotel.html

mój kolega kiedyś montował sobie maty przy okazji zmiany tapicerki z welurowej na skóre, potrafi obsługiwać maszynę i ma żyłkę majsterkowicza i powiedział że to żaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś dzięki za skierowanie ale tak za wiele to ja się tu nie dowiedziałem :confused4: więc

Ponawiam pytanie czy może ktoś ma schemat jak podłączyć grzane siedzenia które powiedzmy już mam, włączniki-pokrętła już mam ale nie mam zielonego pojęcia jak z instalacją elektryczną może ktoś posiada jakiś schemat który rozjaśni mój umysł proszę o pomoc w sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij tu:

http://www.autolib.diakom.ru/CAR/Audi/1997/A4/SYSTEM%20WIRING%20DIAGRAMS/fig31.pdf

A jak nie to mam gdzies rozpiske, ktora robilem sam z ori instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to mam gdzies rozpiske, ktora robilem sam z ori instalacji.

Jak by mógł prosić o schemat może tak powiem dla laika :embarrassed: będę robił to z kolegą który zna się troszke na tych sprawach ale tego jeszcze nie robił więc im więcej informacji tym lepiej

Dzięki z góry :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2007, 23:08 _________________________________________________acha jeszcze pytanie czy oprócz foteli z matami i tych pokręteł-włączników [kabli] coś będę jeszcze potrzebował znaczy jakieś urządzenia????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko rozpiske kolorami, bo schematu nei chcialo mi sie robic.

Ale na tym schcemacie chyba gosc bez problemu sie odczyta.

Kostki potrzebne, miejsce na bezpiecznik i chyba wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki już zamówiłem są gdzieś w drodze do mnie [poczta] więc powinno wszystko grać jak tak będzie to dam info

dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...