Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zainstalowanie świateł do jazdy dziennej pod włącznik halogenów


beefrezer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: chciałem podłączyć światła LED do jazdy dziennej pod ori włącznik od halogenów. Posiadam A4 z 1996 roku, mam zainstalowany włącznik do halogenów, po wciśnięciu świeci sie trójkącik, co oznacza że włącznik jest podłączony. Jednak nie mam doprowadzonej kostki od włącznika do halogenów, ściągałem kratki w zderzaku jednak nie znalazłem kabli :embarrassed: i teraz mam problem bo nie wiem gdzie sie wpiąć aby podprowadzić zasilanie do zderzaka. Proszę o konkretne wskazówki (wskazanie miejsca podłączenia kabli itp.) z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, iż przeciwmgielne w ori instalacji możesz odpalić dopiero po załączeniu świateł pozycyjnych.

Zgodnie z przepisami DRL nie mogą działać w jednym czasie z pozycjami/mijania.

Dużo prościej i szybciej pociągnąć nowe druty do kabiny.

12V po zapłonie masz na cienkim czerwonym na kolumnie kierownicy. 12V do odłączania DRL po włączeniu standardowych świateł bierzesz z instalacji pod maską lub z włącznika świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko jakie masz lampy boscha czy valeo jak boscha to masz halogeny w lampach

P.S jak turbinke zrobiłeś sam mogłeś wystarczyło tylko zadzwonić ze nie bedziesz.pozrdo.[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________sorki zamiast mogłeś czytaj wyczyściłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lampy bosha, mam depo na soczewce, wiec włącznik od halogenów mam bezużyteczny. Kolega jihad rozrysował mi schemat podłączenia światełek, obecnie szukam przekaźnika rozłącznego do instalacji LED-ów. Dzięki za odpowiedzi :hi:

Kolego Wojtku, wysyłałem do Ciebie maila w sprawie turbo. Nie wiem jakim cudem mam go w roboczych, nie dzwoniłem ponieważ nie dostałem na maila odp i uznałem że go przeczytałeś. Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...