Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] ponowna wymiana oleju w automacie


drarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wcześniej jak wyminili olej to dali filtr nowy ale jakiś zamiennik a nie oryginalny, a zamiast nowej uszczelki pod miskę dali silikon :rant:

W nadarzynie powiedzieli żeby absolutnie nie dawać silikonu tylko oryginalną uszczelkę i koniecznie filtr oryginalny (chodzi o parametry tego materiału który filtruje olej). Może jest to troche drożej ale robiąc to raz na 100 tyś km nie ma co oszczędzać. Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czeka mnie wymiana oleju w automacje DMX i ot ciekawstak ASO powiedzieli mi że

1. FilTR OLEJU JESTR RAZEM Z MISKĄ I USZCZELKĄ (TRZY W JEDNYM)

Nie mają w sprzedarzy samej uszczeli lub samego filtra... czy Panowie to potwierdzają?

olej do automata ...ile i jaki....

Dzieks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co tobie sama uszczelka lub sam filtr skoro masz wymieniac komplet. zadnych silikonow - chyba ze do powiekszenia biustu :D

olej ori. kupisz inny a po tydniu bedzie nowy watek: panowie pomocy skrzynia nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dzisiaj olej i filtr. Filtr 46zł(zamiennik), olej 6,5x40zł (Valvoline MaxLive), uszczelka stara na jakieś czarne mazidło Valvoline. Po przejechaniu 5km wróciłem do warsztatu. Sprawdzono mi ponownie poziom. Ponieważ kolor oleju odbiegał od czerwonego, mechanik polecił mi przejechać max 3000km i przyjechać na ponowną wymianę, już tylko oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...