Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Moja Casablanca Weiß

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym przedstawić swoją :audi::a4fan: która zakupiłem we wrześniu 2010r. Autko było już w klubie także pewnie już ktoś ją oglądał.

Krótki opis :a4fan:

1.9 TDI AHH 90 ps. Avant

Aktualny Przebieg 247.000 km.

Wyposażenie:

* 4 poduszki powietrzne

* 2 elektryczne szyby

* Elektryczne lusterka i podgrzewane

* Tempomat

* Klimatronik

* Elektryczne pompowane lędźwie

* Pełen komputer - był dokładany

* Xenony + spryskiwacze

* Pakiet oświetlenie

* Fabryczna instalacja 8 głośników + sub

* Podgrzewane dysze spryskiwaczy

* Domykanie szyb z pilota

W aucie zrobione są następujące rzeczy:

* zawieszenie MTS Technik -40/40

* 18 calowe felgi stosowane w RS6 rozmiar opon 225/40/18 przód Pirelli tył Continental Sporty

* Xenony 4300k

* Wycięty katalizator

* Proste końcówki tłumika

* Podświetlenie rejestracji LED

* Założone CB radio Midland (mieści się w małym schowku pod kierownicą dlatego go posiadam) :cool1:

* Doszło przyciemnienie szybek na tył (fotki wstawie nie długo)

Plany na przyszłość:

* Zaślepienie EGR

* Skóra na całe auto (nie długo pojawi się na mieszku, kierownicy oraz na boczkach drzwi)

* Wtryski 216

* Podłokietnik :good:

* Poprawka tylnego zderzaka

* Spryskiwacze na Xenony :good:

Oczywiście po zakupie auta został wymieniony rozrząd, paski, oleje, wszystkie filtry, dopełnienie klimy.

Zostały także wymienione 2 górne wahacze (lewy i prawy)

Końcówka drążka kierowniczego lewa

Regeneracja pompy wtryskowej

Poniżej przedstawiam fotki mojej :a4fan:

dsc02031.jpg

dsc02032dp.jpg

dsc02034.jpg

dsc02035je.jpg

dsc02036h.jpg

dsc02040x.jpg

dsc02037x.jpg

dsc02038s.jpg

Zapraszam do oglądania i komentowania :naughty:

Opublikowano

auto znane za czasów poprzedniego właściciela jak i obecnego - jest bardzo fajne :good: tylko felgi nie są z RS4 tylko RS6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ups fakt zaraz będzie zmiana :)

Opublikowano

Felgi robią robote :slina: Bardzo ładne i zadbane autko.. oby służyło bez awaryjnie wieki :good:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

nieźle się broni ten kolor, kto by pomyślał :good: :good:

Opublikowano

Ladna :)

plus za silnik, podatny na modyfikacje :kox:

Opublikowano

świetnie wyglada , jakie masz et felgi ze tak ładnie wyglada , czy masz mzoe dystanse :kox:??

bezawaryjnosci , piekna sztuka

Opublikowano
  • Autor

świetnie wyglada , jakie masz et felgi ze tak ładnie wyglada , czy masz mzoe dystanse :kox:??

bezawaryjnosci , piekna sztuka

Powiem szczerze że nie pamiętam jakie jest ET ale są założone dystanse :)

Opublikowano

kox furka :good:

Opublikowano

Fajna bryka :decayed: Jak Ci sie jeździ na tych felach i zawiasie MTS'a ? bo sam taki setup rozważam założyć u siebie i nawet ta samą felgę mam w planach :naughty:

Opublikowano

ładny białas i nawet brak relingów mi w nim nie przeszkadza :good: ale przydałoby się niższe zawieszenie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajna bryka :decayed: Jak Ci sie jeździ na tych felach i zawiasie MTS'a ? bo sam taki setup rozważam założyć u siebie i nawet ta samą felgę mam w planach :naughty:

Powiem szczerze że przyjemnie nie ma problemów nie jest za twardo ani za miękko a przede wszystkim sztywniej :) także mogę spokojnie polecić. :cool1:

ładny białas i nawet brak relingów mi w nim nie przeszkadza :good: ale przydałoby się niższe zawieszenie :gwizdanie:

Nie chce jej już niżej ze względu na to że dość często jeżdze dalej załadowany i wtedy zaczynam obcierać tylnymi kołami po nadkolach, a jednak jeżdzę dużo i przyjemność z jady musi być :wink4:

Opublikowano

Nie chce jej już niżej ze względu na to że dość często jeżdze dalej załadowany i wtedy zaczynam obcierać tylnymi kołami po nadkolach, a jednak jeżdzę dużo i przyjemność z jady musi być :wink4:

AIR RIDE :decayed::kox:

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk: normalnie zawsze mi sie podobaly te audiki aVa w bieli :slina: no furka :kox: i bez relingow jak moja :>
Opublikowano

Z zewnątrz ładna :good: kiera i stołki jak na razie nie pasują do reszty :cool1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajny białas coś mi przypomina tylko ja niestety niemam fotek wrzucoonych :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

AAA widziałem ostatnio w blacksunie :) pozdro

Opublikowano
  • Autor

AAA widziałem ostatnio w blacksunie :) pozdro

Hehe ja również ale stoje tam codziennie bo pracuje drzwi obok :)
Opublikowano

fajna, furka fajny felunek :good: pozdrawiam z Włocławka :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.