Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
75794027.jpg

Opublikowano

Facepalm :polew:

Opublikowano

:)

Człowiek jakiś taki wytyrany zamiast wypoczęty :)

Panowie, a w zasadzie dlaczego nie mozemy organizować zlotów jesiennych i wiosennych :)

Opublikowano

Panowie wracajcie spokojnie bo H4mm3r przytulił się do rowu i autko wraca na lawecie... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Panowie wracajcie spokojnie bo H4mm3r przytulił się do rowu i autko wraca na lawecie... :confused4: :confused4: :confused4:

to lipa :(

Opublikowano

No to faktycznie nie ciekawie. My na szczęście dojechaliśmy bezproblemowo :wink4:

Opublikowano

No to faktycznie nie ciekawie. My na szczęście dojechaliśmy bezproblemowo :wink4:

Potwierdzam, już w domu :)

Ale zaraz trzeba uderzyć na spota bo reszta Krakusów się stęskniła :decayed:

Opublikowano

My też już na chacie i na szczęście bez korków i innych niespodzianek.

Tam gdzie H4mm3r się wdupił miejscami było grubo śniegu i ślisko w ciul! :confused4:

Opublikowano

My też już na chacie i na szczęście bez korków i innych niespodzianek.

Tam gdzie H4mm3r się wdupił miejscami było grubo śniegu i ślisko w ciul! :confused4:

gdzie on się wysypał??? Na odcinku BT - Poronin?

Opublikowano

rano nie było zbyt ciekawie.. :wallbash:

nam się jednak udało dojechać bez korków oraz radiowozów - czas też dosyć dobry bo poniżej 5 godzin..

Opublikowano

My też już na chacie i na szczęście bez korków i innych niespodzianek.

Tam gdzie H4mm3r się wdupił miejscami było grubo śniegu i ślisko w ciul! :confused4:

gdzie on się wysypał??? Na odcinku BT - Poronin?

Nie ma takiej opcji, czy przypadkiem nie naszło go z bukowiny zjechac przez wierch poroniec - cyhrle do zakopanego? bo ze zdjęcia ten krajobraz tylko na to miejsce mi pasuje.

Opublikowano

do modów - zmknijcie ten wątek a zostawcie pogaduszki bo źle się czyta dwa wątki

Opublikowano

Jeszcze jedna wiadomość dla gościa, który bez kozery zapier.olił sobie moją kurtkę na plecy i ślad po niej zaginął.

Szefowa Stasindy przycięła akcję, ale na taśmach z monitoringu nie dało się go wyśledzić. :angry:

! Mam nadzieję, że chociaż miał tyle rozumu, żeby zostawić Ją w ośrodku.. :disgust: Wtedy wyślę sobie po nią kuriera. :angry:

A jak Ją już dostanę, to ku..a ściągnę z niej DNA i wrócimy do tematu :przebiegly:

Opublikowano

ktoś chciał poczuć się jak moderator :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.