Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] ściąga na lewo // źle wyzwazone czy wina opon?


Rad8k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, po wymianie opon na letnie "Semperit SPEED - COMFORT" (dostałem razem z samochodem z ori. felgami "słoneczka") ,lekko ściąga mi na lewo .

Sa to opony asymetryczne , czy to moze byc przyczyną ściągania? ,czy też koła są źle wyważone?

Na zimowych było wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien prawe na lewe i zobaczysz co sie bedzie dzialo. jak dalej to samo to moze cos z zbieznoscią. albo zajedz do innego zakladu i nie ci tam sprawdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien prawe na lewe i zobaczysz co sie bedzie dzialo. jak dalej to samo to moze cos z zbieznoscią. albo zajedz do innego zakladu i nie ci tam sprawdzą

Zbieznosc raczej wykluczam :mysli:, bo tak jak napisałem na zimowych było wszystko ok a rozmiar kół ten sam. Wiec albo cos jest z tymi oponami albo z wywazeniem feli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, po wymianie opon na letnie "Semperit SPEED - COMFORT" (dostałem razem z samochodem z ori. felgami "słoneczka") ,lekko ściąga mi na lewo .

Sa to opony asymetryczne , czy to moze byc przyczyną ściągania? ,czy też koła są źle wyważone?

Na zimowych było wszystko :good:

Podłącze się.

To samo dzisiaj zauważyłem u siebie. Jestem świeżo po wymianie na letnie GoodYear.

Na zimowych było ok. Moze temperatura jeszcze za niska na letnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem' date=' po wymianie opon na letnie [b']"Semperit SPEED - COMFORT"[/b] (dostałem razem z samochodem z ori. felgami "słoneczka") ,lekko ściąga mi na lewo .

Sa to opony asymetryczne , czy to moze byc przyczyną ściągania? ,czy też koła są źle wyważone?

Na zimowych było wszystko :good:

Podłącze się.

To samo dzisiaj zauważyłem u siebie. Jestem świeżo po wymianie na letnie GoodYear.

Na zimowych było ok. Moze temperatura jeszcze za niska na letnie??

jeżeli nie zamienicie stronami kół lub nie założycie poziomic to pozostaje tylko wróżenie z fusów :gwizdanie:

temperatura nie ma nic do tego

może się zaliczyło jakiś krawężnik w zimie, może jakąś dziurę, a może to złudzenie prowadzenia samochodu w koleinach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiteR :->, a na jesieni przed zmianą na zimowe na letnich było ok?

no właśnie o to chodzi że było ok -- fakt że to już 3 sezon tych opon -- może leżakowanie im źle zrobiło.

pojeżdżę jeszcze trochę, zobaczę czy nic się nie zmieni, może rzeczywiście letnie trochę inaczej koleiny wyłapują i jak się przesiadasz z zimówek, to tak jest.

potem zostaje już tylko sprawdzenie zawieszenia.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:14_________________________________________________

jeżeli nie zamienicie stronami kół lub nie założycie poziomic to pozostaje tylko wróżenie z fusów :gwizdanie:

temperatura nie ma nic do tego

może się zaliczyło jakiś krawężnik w zimie, może jakąś dziurę, a może to złudzenie prowadzenia samochodu w koleinach :mysli:

ja zamieniłem koła, tylko tyle ze przód przełożyłem na tył z tej samej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...