Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre zmiany na plus, ale teraz trochę koza :decayed: ale zawias w planie więc jest ok :good:

Opublikowano
  • Autor

zawias musi poczekać teraz tapicera później zderzaki no chyba ze będzie jakaś okazja na gwint :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:42_________________________________________________zamówione:

Kratki po lift podświetlane:

Foto Pogladowae zapożyczone od PABLO

ac85d7fc071493b4.th.jpg

oslona silnika z ASO:

3b0119487c.th.jpg

przyszły tarcze i klocki na przód sobota jak odbiorę autko jak Bóg da to wymiana ;)

Opublikowano

Fajna furka zmiany jak najbardziej na + szkoda tylko, że nie zapodałes grilla od RSa, moim zdaniem duzo lepiej by pasował do czarnych lamp :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ciężko coś dorwać ori w dobrej cenie ale poczekamy zobaczymy możne wyrwę coś na Ebay :wink4:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:51_________________________________________________Oto kilka fotek na szybko z I etapu obszywania wnętrza :gwizdanie:

p2705111911.th.jpg p2705111908.th.jpg p270511190902.th.jpg

Opublikowano

nice :slina: ile taka przyjemność Cie wyszła ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zależy I etap to 1200 PLN :wink4:

Opublikowano

Fotele są Mega KOX!!!

Opublikowano
  • Autor

będzie MEGA jak skończę już będzie fajnie po 2 etapie ;)

narzazie jest inaczej :wink4:

Opublikowano

Nom z drugiej strony trochę szmalu dałeś za to. Pełen podziw dla ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

myślę ze II etap około 15 będzie zakończony

za III jeszcze nie usłyszałem Ceny :kox:

Opublikowano

No no no :good: KLASA :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

:embarrassed:

p270511190903.jpg

p2705111908.jpg

poczekaj na efekt II etapu :kox:

Opublikowano

Się zobaczy. jak narazie idzie w dobrą stronę :slina:

Opublikowano

hmm identycznie chciałem właśnie obszywać a teraz trzeba się zastanowić a najwyżej będą dwa takie ładne....

gdzie ty to obszywałeś ?

1200 za przód i tył?

Opublikowano
  • Autor

tak 1200 za fotele ,kanapę tył boczki + mieszek i gałka zmiany biegów ;)

Opublikowano

dasz namiar do tej firmy bo fajnie tanio cię skasowali?

Opublikowano
  • Autor

ok poczekaj jutro wrzucę foty całego auta w środku jadę dziś po tylna kanapkę i jutro foty ;)

namiary dam na pw wieczorem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w jakim terminie spokojnie wyrobił by się w tydzień tylko ze niestety brakło mu skory i musiałem troszkę dłużej czekać ale podejrzewam ze tydzień wystarczy na b5 :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 14:49_________________________________________________No i dziś zawitały kratki Poliftowe podświetlane :decayed:

p310511211201.jpg [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:32_________________________________________________Fotki po Obszyciu Etap I :

p0106112022.th.jpg p0106112018.th.jpg p0106112015.th.jpg p010611201701.th.jpg p010611201801.th.jpg p0106112019.th.jpg p0106112020.th.jpg p0106112021.th.jpg p010611202101.th.jpg p010611202201.th.jpg p0106112024.th.jpg p0106112025.th.jpg p0106112026.th.jpg

Opublikowano

czym malowales klamki ze sie tak swieca ,zwykla farba w sprayu? czy cos innego.......kurcze wszedzie co sie dowiadywalem chca za wnetrze 2-3 k, ciekawe jak bedzie ze scieralnoscia tej twojej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.